KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

Kla$a je napisao(la):
Nako fin dan mi potrosili motajuci graninu:lol:.Jos koji tjedan i kad jos lezajeve promjenis brate idemo u obilazak BIH, da malo paramo dvicine ko neke GTI-ijeve:123:

Naravno brate moj :cool:

A sux brate jesi prodo kečinu steta bi bila ali jbg!

2 dado i tibor znam jbg naložim se brzo :lol:
 

sUx

Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

cnic_gsi je napisao(la):
Kla$a je napisao(la):
Nako fin dan mi potrosili motajuci graninu:lol:.Jos koji tjedan i kad jos lezajeve promjenis brate idemo u obilazak BIH, da malo paramo dvicine ko neke GTI-ijeve:123:

Naravno brate moj :cool:

A sux brate jesi prodo kečinu steta bi bila ali jbg!

2 dado i tibor znam jbg naložim se brzo :lol:

hehehe nisam brate prodao keca ... sad za sad je kod mene jos mozda da zivinice odvozim aBd:D
 
Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

kolko si platio izolir traku i dje ima kupiti treba meni da zamotam oko kilometar bmw grana :)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

i mene interesuje jesi li negdje ovdje nabavio traku ili si narucivao s vana???
 
Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

No problemo samo recite koliko treba metara nabavim vam ja! Nesmjem govoriti svasta odakle je!!!
A sux neka nisi probaj ga zadrzat u svom vlasnistu 16v je 16v i jak je opasno pozzzz
 

sUx

Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

cnic_gsi je napisao(la):
No problemo samo recite koliko treba metara nabavim vam ja! Nesmjem govoriti svasta odakle je!!!
A sux neka nisi probaj ga zadrzat u svom vlasnistu 16v je 16v i jak je opasno pozzzz

ako ostane kod mene onda cu da napravim od njega jos brzi auto.onda cu se zavaliti para i para al ce biti najludji atmosferac bar u gradu :):D
 
Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

treba meni kolko je dovoljno za pletenice od sestaka sta ja znam daj dvajs metara kolko je nekih para
 
Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

sUx je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
No problemo samo recite koliko treba metara nabavim vam ja! Nesmjem govoriti svasta odakle je!!!
A sux neka nisi probaj ga zadrzat u svom vlasnistu 16v je 16v i jak je opasno pozzzz

ako ostane kod mene onda cu da napravim od njega jos brzi auto.onda cu se zavaliti para i para al ce biti najludji atmosferac bar u gradu :):D

Volio bih majke mi moje ma sta u gradu bih mu je mala ;) ostavi gaaaa!


bmwscaner je napisao(la):
treba meni kolko je dovoljno za pletenice od sestaka sta ja znam daj dvajs metara kolko je nekih para

Malo ce ti bit to brate! po meni a vidit cu ti za cjkenu 20m!
 
Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

@Audi_fan hvala brate!
@hakkler HVALA, jbg brate treba biti ako hoces da na nesto lici auto od 20 godina :)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

Evo da osvjezim garazu opet se bojilo, malo se gljiva stavila i malo cistile dizne pocela beba stucat! Isao sam u servis BEVANDA cistio dizne od nakupljene prljavstine od ove kite od goriva sto sipamo! Covjek ima uređaj prespoji ga na njega uspe WURST tekućinu za nagrizanje i auto radi samo na njemu dok se neiscisti evo i slika! Ove prve slike su od bojenja ove plastike i one 2 lajsne po krovu i KLA$-IN kadett :)



Gljiva koja je skinuta smeta joj maf senzor

I sada spajanje auta na uredjaj za čisćenje



Ovo je prljavstina koja izlazi


Evo slika servisa stvarno su profesionalni ljudi i bas sam zadovoljan urađenim kosta 80km cisćenje i kupio sam sajelu za kvacilo u opel servisu i dosla me je 115km :icon_cry: ali ce moc 20god ako bog da :)

I evo bebe s novim plucima :icon_biggrin:
 
Legend
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! ciscenje dizna i farbanje slike str. 9

ovaj kadett je nocna mora :D
al fakat ;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! ciscenje dizna i farbanje slike str. 9

Hvala brate :) kad ga vidis nespavas 2 dana xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top