Kadett E ,,2.0 16V ,,kavezzz

Kadett E ,,2.0 16V ,,kavezzz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iskreno auto ide kao ludo ,,,,gas prima tako slatko da kad god da stisnem papucicu osmijeh na licu :D juce sam isao malo ravnice uzeti jbg bio sam u auto nisam mogao snimiti druga brzina kuca na 124km/h a treca na 158km/h dok cetvrta i peta jbg nisam imao toliko prostora da se isproba
 
Član
Uco zvijerka je Kadjo,probaj ga nekad kad nema prometa na nekom dugom pravcu ako je u pravoj formi ispisat ce XE 220-230 kmh na satu ;)
 
Član
Ovaj je motor vec isao 226km/h nas dvojica u autu ali je motor bio u drugoj karoseriji a sto se toga tice moze on jos puno samo ova karoserija to nemoze izdrzati
 
Član
jedna pomoc ....kadett je parkiran istice mi registracija pa nemogu na sve strane stici ni financijski tako da do sljedeceg ljeta nece se vozati (tamo gdje ima policije ) heh ,,,e sad zelim sve povezati utegnuti kako to treba jer ovaj motor moju karoseriju razdera ,,,da li ima neko kakvu skicu ili link tko je tako nesto slicno uradio ,,zanima me gdje sta povezati i ojacati da to bude kako treba da kad stisnes gas 3.auto neide od obale do obale :cool::cool:
 
Član
16 v ima fabricki ojacanja na krakovima ispod prednjih blatobrana , a ti mozes (moras ) povezat mulde i lafete , nazad isto mulde i most od 16v sa balans stanglom sve to uz dobre selene i ostalo sto ide da bude vrh .
 
Član
778866_4970118264000_1193142448_o.jpg


Malo povareno malo ofarbano kako god autic je spreman ,,,,,ojacano sve i skroz drugo auto ...u martu jos registracija i to je to :D a da i gume :D
:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top