Kadett E ,,2.0 16V ,,kavezzz

Kadett E ,,2.0 16V ,,kavezzz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Carbon je napisao(la):
sad me stid sto sam VW-ovac, na forumu 3 [Uco, Japi, Ekrem ;) ] dobra Kadetta, a sva tri imaju neke bijesne mashine, a Golfovi sve odreda dizlovi :icon_cry:



:lol:

Ja sam se nedavno uclanio medju ove :D bio sam i ja dizlo dugo godina ;)
 
Član
Carbon je napisao(la):
sad me stid sto sam VW-ovac, na forumu 3 [Uco, Japi, Ekrem ;) ] dobra Kadetta, a sva tri imaju neke bijesne mashine, a Golfovi sve odreda dizlovi :icon_cry:



:lol:

ja sam se Ekremu pridruzio prije par mjeseci..
ubacis sebi u VW ovakav motor :lol:

pa ce biti cvaja bijesna :123: :lol: :lol:
 
Član
Japi je napisao(la):
ja sam se Ekremu pridruzio prije par mjeseci..
ubacis sebi u VW ovakav motor :lol:

pa ce biti cvaja bijesna :123: :lol: :lol:

To je gore svetogrdje nego da se popisas na zid placa ,posebno ako je izbacen recimo jedan KR :lol: :lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Carbon je napisao(la):
sad me stid sto sam VW-ovac, na forumu 3 [Uco, Japi, Ekrem ;) ] dobra Kadetta, a sva tri imaju neke bijesne mashine, a Golfovi sve odreda dizlovi :icon_cry:



:lol:

Dizlovi ili 1,6 karbasi,ali ima nas koji bar malo osvjetlamo obraz starih Wagena :lol:

ja sam 1.6 karbash :D ako dozivim da sredjujem svog Golfa [imam 14 godina :D ] necu vadit ovaj motor i stavljat neki drugi, al' necu ni stavljati stvari tipa GTI body kit ili Rallye front ;)

[sva slicnost sa stvarnim osobama je slucajna i nenamjerna :lol: ]

GTI FAN je napisao(la):
Japi je napisao(la):
ja sam se Ekremu pridruzio prije par mjeseci..
ubacis sebi u VW ovakav motor :lol:

pa ce biti cvaja bijesna :123: :lol: :lol:

To je gore svetogrdje nego da se popisas na zid placa ,posebno ako je izbacen recimo jedan KR :lol: :lol:

ovo je bio G60 Limited :lol: :lol: :lol:
 
Član
uco_opc je napisao(la):
;) samo ako se nastavi ovako ,,,ova tema ode u nepovrat jednu 20 stranica prepucavanja :icon_exclaim:

Sve u svemu kadet je extra daj jos koju sliku,i nemoj samo nedaj boze kao na pocetku sredi i udari...
:cool: :cool:
 
Član
Carbon je napisao(la):
ja sam 1.6 karbash :D ako dozivim da sredjujem svog Golfa [imam 14 godina :D ] necu vadit ovaj motor i stavljat neki drugi, al' necu ni stavljati stvari tipa GTI body kit ili Rallye front ;)

U slucaju tvoga ipak nebi se bas bunio protiv jednog C20XE pod haubom :lol: vizuelni tuning me bas i ne zanima,najljepsi su mi potpuno fabrikanerski izgled auta,eventualno neke felgice,i sto manje plastike,tako da te tu podrzavam ali zato dobru masineriju volim a opelov navedeni stroj je munja :icon_biggrin:

Carbon je napisao(la):
ovo je bio G60 Limited :lol: :lol: :lol:
Evo sto kazu za tog cuvenog i rijeeetkog vagena "The Limited has the same power to weight ratio as that of a modern Lotus Elise, but with handling assisted by 4WD, ABS and EDL (Electronic Differential Lock - Traction Control). It's quicker over the quarter mile sprint than the legendary Lancia Delta HF Integrale, and more powerful than the contemporary BMW M3. :icon_biggrin:
Prema tome taj ko bi pocinio to svetogrdje trebao bi biti objesen ali i pomilovan jer sigurno ima shizofreniju :lol: To je bio neki 1.6 dizlo i iako bi ga Fahreri lupili po glavi ja bi ga castio picem za XE :icon_biggrin:


BTW ovaj kadjo je zmaj
 
Član






Sve leglo kako treba sjele i felgice ,,,,motor radi kako i treba ,,,bilo malo problema ,,,jedno crijevo bilo napuklo pa uvlacilo zraka ,,,,sad sve OK ,,,auto zavrseno ima par dana al jbg nemam vremena ni za postaviti slika ni nista ,,,,:cool:
 
Član
shurda je napisao(la):
izgleda lexo jos nije legao pod haubu:icon_biggrin: fino mu stoje felge;)

iskreno nemam vremena vise ni za stooo ide i to jos malo ,,,samo sam htjeo da sklopim ovo sto je brze moglo da se provoza ,,,,danas i sutra se vare sipke treba se ojacati karoserija :cool::cool:

Little Dragon je napisao(la):
Ide li ovaj kadas u karlovac

sumnjam ali nikad se nezna a ovdje oko mene sta god bude blizu okupljanje ide se
 
Član
enesss je napisao(la):
uzivo je to 100 x ljepse auto , moramo to sine poslikati kako treba

Ma ovo je mob.slikano a jbg jedan dan ce mo i to rijesiti ,,,a tako i ove felge ispolirati jer ove ostaju,,, predobro mi izgledaju na njemu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top