Kadett E ,,2.0 16V ,,kavezzz

Kadett E ,,2.0 16V ,,kavezzz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovdje sam ihaha a jos koliko se sjecam ni garaze nemam pa ev koja slikica
Kad je bio citav:cool:
http://www.postimage.org/image.php?v=PqDGEZ9

Prvo kadett prevrnut ,moje remek djelo:icon_smile:

Napravljen;)


Dosao kuci :lol:


Polako sve namontirano


I ja se malo pravio pametan i opet udaren
http://www.postimage.org/image.php?v=TscFwLS

Opet napravljen i to sad izgleda ovako



 
Član
RE: Kadett

ne mozes ga udarit kolko se puta moze napravit:D
nije los kadilak,dobra sjedista,cudi me da ga nisi krhno u neku drugu boju kad si ga radio. Definitivno mu fale kakve feluge,bio bi ljepsi sto puta
 
Član
RE: Kadett

Uh zaboravi ono glavnu pa motor hahah ,motor 1.7D cak 42KW presao je bgm sad 520 000 tacno znam jer je kod mene stigao nov u najlonu davne devedeset i neke
ev i koja slikica mada je bgm isao i 190 samo tad nisam smio ruke dignuti et to moze moje dijete enesss da potvrdi haha


ArminM je napisao(la):
ne mozes ga udarit kolko se puta moze napravit:D
nije los kadilak,dobra sjedista,cudi me da ga nisi krhno u neku drugu boju kad si ga radio. Definitivno mu fale kakve feluge,bio bi ljepsi sto puta

Trebala je ici crvena metalik uvijek mi zelja bila ta ali jbg tad nisam imao dosta financija a bila i puno skuplja od ove ali otom potom nikad se nezna mozda ga jos koji put prevrnem ;););)
 
Legend
RE: Kadett

udario , napravljeno dobro,....koliko puta smo hajali boga pitaj,kadilak je utegnut i uredan ko bombon.....jos samo da je vw motor eh heheh , neda te mati
 
Član
RE: Kadett

enesss je napisao(la):
udario , napravljeno dobro,....koliko puta smo hajali boga pitaj,kadilak je utegnut i uredan ko bombon.....jos samo da je vw motor eh heheh , neda te mati

Ma oko moje ozenito hahaha al opet nemoze mi nista ma ni blizu hehehe:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Kadett

sta to druze svako druga slika udaren napravljen jesi specijalac hahah,nemoj ga vise udarat svega ti polako,a dobar kadrija :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top