Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AnDel je napisao(la):
takva su crijeva na novijim autima, ili nadji istog promjera, il odi kod nekog ko vari plastiku pa bar zavari kako treba to ti je jefitno, tako lijepljeno normalno da pusta zrak ;)

najvjerovatnije cu probat pokusati od nekog drugog auta uknapovat ako bude moglo ako nebude ili povarit kako kazes ili uzet ovo za 50km;)
 
Član
shurda je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
takva su crijeva na novijim autima, ili nadji istog promjera, il odi kod nekog ko vari plastiku pa bar zavari kako treba to ti je jefitno, tako lijepljeno normalno da pusta zrak ;)

najvjerovatnije cu probat pokusati od nekog drugog auta uknapovat ako bude moglo ako nebude ili povarit kako kazes ili uzet ovo za 50km;)

Ako budes ti vario ja bi uzeo to sto si ti nasao sebi pa bi se nekako dogovorili oko toga
 
Član
Grga je napisao(la):
ja sam imao daewoo nexiu 1.5 16 V GTX i dijelove sam nabavljao u Edelexu, pa pogledaj kod njih za to crijevo mozda ima kakvo da se za tvoj problem moze iskorititi..

cini mi se da je dosta slicno pod haubom (sto se tice razmjestaja) potrazit cu sliku gdje pa vidi ima li slicnosti..

nije slika od moje ali ovakva je bila
143596_1.jpg





hvala na savjetu druze,probacu to ali tek kada se vratim sa terena,,nemam vremena nikako poso me stisno da valja:D

uco_opc je napisao(la):
shurda je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
takva su crijeva na novijim autima, ili nadji istog promjera, il odi kod nekog ko vari plastiku pa bar zavari kako treba to ti je jefitno, tako lijepljeno normalno da pusta zrak ;)

najvjerovatnije cu probat pokusati od nekog drugog auta uknapovat ako bude moglo ako nebude ili povarit kako kazes ili uzet ovo za 50km;)

Ako budes ti vario ja bi uzeo to sto si ti nasao sebi pa bi se nekako dogovorili oko toga

ma nije problem ako nebi ja uzeo ti kupi i zdravo ha ja;) samo da se skontam jbg:icon_biggrin:
 
Član
shurda je napisao(la):
Grga je napisao(la):
ja sam imao daewoo nexiu 1.5 16 V GTX i dijelove sam nabavljao u Edelexu, pa pogledaj kod njih za to crijevo mozda ima kakvo da se za tvoj problem moze iskorititi..

cini mi se da je dosta slicno pod haubom (sto se tice razmjestaja) potrazit cu sliku gdje pa vidi ima li slicnosti..

nije slika od moje ali ovakva je bila
143596_1.jpg





hvala na savjetu druze,probacu to ali tek kada se vratim sa terena,,nemam vremena nikako poso me stisno da valja:D

uco_opc je napisao(la):
shurda je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
takva su crijeva na novijim autima, ili nadji istog promjera, il odi kod nekog ko vari plastiku pa bar zavari kako treba to ti je jefitno, tako lijepljeno normalno da pusta zrak ;)

najvjerovatnije cu probat pokusati od nekog drugog auta uknapovat ako bude moglo ako nebude ili povarit kako kazes ili uzet ovo za 50km;)

Ako budes ti vario ja bi uzeo to sto si ti nasao sebi pa bi se nekako dogovorili oko toga

ma nije problem ako nebi ja uzeo ti kupi i zdravo ha ja;) samo da se skontam jbg:icon_biggrin:






OK drug kad se skontas samo javi ja bi to uzeo 100%
 
Član
ma nije problem druze;) nasao sam dva ovaj jedan je za 50km prodaje iz hrvatske,,a ovaj drugi iz gornjeg vakufa za 80km ja mu poslo poruku preko pika
 
Član
druze ako mislis na ovo crijevo od mjeraca do kutije filtera to djaba mjenjas , mislim da je bitno samo izmedju mjeraca i ove sfi kutije . nadji dje crvenkapicu ona bar nije skupa i gljivu i to je to

focals009.jpg
 
Član
Bas kao sto ti exkrem rece to crevo je potpuno nebitno, mozes da stavis kakvo hoces, a i to sto uvlaci vazduh nema nikakve veze sa performansama jedino sto je bolje za motor da uzima samo kroz filter, okrpi to nekako ili stavi bilo kakvo slicno.
 
Član
pogresno si razumio:icon_rolleyes: ono uvlaci zrak bas izmedju mjeraca i sfi kutije tu je iskrpljeno bilo i ispod sa donje strane uvlaci,,ali otom potom naci cu neko rjesenje;)
 
Član
malo veci update u mojoj garazi,,stigao motor 2.0 turbo iz calibre,usis,protokomer,turbina,instalacija..ostale dijelove skidam sa svog motora sto bude pasalo a vecina pase,,izduvni sistem trebam komplet izmjenit,,pojacat sasiju itd,,trenutno sam zaglibio u finansisku krizu ,,nadam se da cu ga sklopit do kraja ove godine:icon_biggrin::icon_biggrin::123:
 
Član
dellas je napisao(la):
U pa lepo, svaka cast LET je ozbiljna masina puna potencijala, samo napred ;)

hvala druze,nadam se da cu moci sto prije ovo sredit da osjetim 200 hp u kadji:icon_biggrin::icon_biggrin::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top