Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dzin16: neznam druze,,on je meni rekao da ima u ljubuskom neki lik tog ko fol turbaka sa tim tokarenim klipovima od 2.0 8v,,
sad si me sjebo totalnoooo:icon_sad::icon_sad:,,sutra cu to provjerit obavezno
 
shurda je napisao(la):
dzin16: neznam druze,,on je meni rekao da ima u ljubuskom neki lik tog ko fol turbaka sa tim tokarenim klipovima od 2.0 8v,,
sad si me sjebo totalnoooo:icon_sad::icon_sad:,,sutra cu to provjerit obavezno

Pa odi u garazu i vidi sta pise na bloku....
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
shurda je napisao(la):
dzin16: neznam druze,,on je meni rekao da ima u ljubuskom neki lik tog ko fol turbaka sa tim tokarenim klipovima od 2.0 8v,,
sad si me sjebo totalnoooo:icon_sad::icon_sad:,,sutra cu to provjerit obavezno

Pa odi u garazu i vidi sta pise na bloku....

upravu si bio druze:icon_sad: probacu iscupat kako pare ako ikako mognem..nemogu vjerovat kako ljudi hoce lagat u oci:icon_mad:


a samo mi reci u kakvom je ovaj stanju motor i kako je isao sa ovim turbom na obicnoj 16-ci:icon_question: mislim ako je bio u tvom vlasnistvu ovaj motor:icon_question:
 
Jbt kako si mogao kupiti motor a da ne vidis kod motora...??
Motor je nekada bio dobar ali glavni problem je sto su klipovi od XE i LET-a drugaciji zbog kompresije pa su na tome motoru tokareni ...zadnji put kad je skidana glava klipovi su bili dosta izgorili...sad neznam jeli poslije itko ista jer to je bilo dosta davno ima jedno 5god.
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Jbt kako si mogao kupiti motor a da ne vidis kod motora...??
Motor je nekada bio dobar ali glavni problem je sto su klipovi od XE i LET-a drugaciji zbog kompresije pa su na tome motoru tokareni ...zadnji put kad je skidana glava klipovi su bili dosta izgorili...sad neznam jeli poslije itko ista jer to je bilo dosta davno ima jedno 5god.

jbg kupovao sam motor bez papira,i hajd reko necu gledat broj motora,,kontam covjek ima calibru turbo nebi valjda sjebo da nije motor c20let.al sta cu sad plakat kraj motora i udarat se nogom u guzicu 2 mjeseca dok se neizvucem iz govana :icon_mad:
 
E drug moj, bas mi je zao, znam taj osjecaj kad si naguzen, nazalost :(

Ne znam sta bi ti reko, sretno dalje, vidi da se izvuces sad iz sranja tog nekako
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Koliko si dao za motor ? Prodaj to i napravi XE-a.

850km samo sa tim dijelovima,bez mjenjaca,poluosovina, alnasera ,alt. interkulera i sitnica od sarafa ,,znaci morao bi svog rascupat da ostane go motor jbg,,pa ko ce sad kupit ovaj motor kad kazes XE sa turbom bez ostalih dijelova:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

erol_brcak je napisao(la):
E drug moj, bas mi je zao, znam taj osjecaj kad si naguzen, nazalost :(

Ne znam sta bi ti reko, sretno dalje, vidi da se izvuces sad iz sranja tog nekako

jbg druze tako ti je to kad negledas gdje treba a tolike pare das u kešu i verujes covjeku na rijec:D
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Prodaj tog LET-a ili sta je vec i sto uzmes popravi svoj motor u autu i Bog te veselio. A puno si dao para na coravo, jebi ga.

nije puno da je pravi LET ,,ili da je sjeban turbo pa mi spustio na taj nacin,,vec nije ni org motor,,al nema veze ima boga ima pravde ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
rekao sam ja da tu nesto smrdi , na vrata i gadzaj ga motorom u glavu

ma nije se dzaba prodavao onako dugo..al sta moogu ,,ovo ce mi biti lekcija al ono bas sto se tice kupovine ;)
 
Član
Buraz, nemoj da toliko scenis, kada bude bolja situacija naruci kovane klipove i onda neces imati nikakvih problema, ta ne razlikuju se LET i XE bas previse, samo instalacija i klipovi, a ostalo je sve isto... Provjeri od cega ti je instalacija, ako je od LETa ostavi, a ako nije naci cemo i to... Jes da ce te jos malo kostati, ali ni pravoga LETa kojeme ne znas kakvo je stanje platiti ces oko 1000€ i moze ti odmah sutra zaribati, a ovako ces znati na cemu si tj neces imati brige u kakvom je stanju... Sta god treba, smo zovi...
 
Član
g0go je napisao(la):
Buraz, nemoj da toliko scenis, kada bude bolja situacija naruci kovane klipove i onda neces imati nikakvih problema, ta ne razlikuju se LET i XE bas previse, samo instalacija i klipovi, a ostalo je sve isto... Provjeri od cega ti je instalacija, ako je od LETa ostavi, a ako nije naci cemo i to... Jes da ce te jos malo kostati, ali ni pravoga LETa kojeme ne znas kakvo je stanje platiti ces oko 1000€ i moze ti odmah sutra zaribati, a ovako ces znati na cemu si tj neces imati brige u kakvom je stanju... Sta god treba, smo zovi...

ma razumijem druze ali velika je to investicija sad trenutno ,,mozda za godinu dvije,uglavnom vidicu sta cu..sad mi preostaje samo da cekam sledecu godinu i novu gotovinu jer mi je sezonski poso;)
 
Član
Ako ga mislis prodavati, strpi se mj dana i ja cu ti naci kupca za njega po cak mozda istoj cijeni... Naravno ako to htio... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top