jetta mk2

jetta mk2

Član
hvala na komentarima, moram ovi dana samo stavit vidit kako ce stojat, fronta trenutno sam rastavio farove ima dosta posla da se srede al polako gti nastavak se varca ovo sa vr6 je bilo samo malo promjene,
 
Član
redovno ce bit svi radovi na jetti na forumu, samo skupim par djelova pa postavim, jeste od noketa. sad uglavnom skupljam sve oem detalje operemu a na prolece farbanje,
 
Član
listao sam tvoju temu ja sam sebi nabavio air ride ako te interesuju gewinde skidacu ih u skorije vrijeme pa se javi
 
Član
sto se tice blende bilo je par ponuda al nista ozbiljno to ako naleti naleti redovno listam po piku, a nastavak ici ce orginal cim se uhvati vremena
 
Član
pozdrav drustvo malo da osvjezim garazu na jetti svasta odradjeno nabavljeno pa redom
trazeni dugo el. retrovizori pa nabavljeni pa dok sam uz to nabavio i instalaciju proslo nekog vremena
svyyufk.jpg

kad bude stavljana tabla kozna idu i retrovizori spajaju se vdo
onda od kolege sa foruma skrabo kupljene gti papucice te montirane ( tepih uzasno prljav :p )
110421559267546840242331.jpg

onda nabavljeni novi tapacitunzi u top stanju koji se trenutno pripremaju za ugradnju uz to sam nabavio i novi volan na zalost u uzasnom stanju ofarbamn bjelim lakom on ide na presvlacenje te kad se sve zavrsi ide se na ovakav fazon unutrasnjosti oem ce ic nista vise lv
z9l5cg4.jpg

samo crno sivo ili crno komplet ( eko koza sa velurom ) jos cu razmislit
onda nabavljen remus u odlicnom stanju malo ga prefarbo i dotjero ubzo montiranje
110513539267546540242361.jpg

napred vracen gti nastavak al na zalost imo je blizak susret sa dobojskim rupama al sredicemo i to
cim se sta sredi bice jos slika
 
Član
koliko su te dosli el retrovizori, instalacija i sve? imaju li grijace? ja imam jedne na prodaju pa da znam otprilike koliko da zacijenim!
 
Top