Iskustva s majstorima...

Iskustva s majstorima...

Član
moze kako da ne, evo Arminov broj 061 471 444

evo fiksni broj 032 881 778

mail: jasmin.malicbegovic@tel.net.ba
evo i oficielni sajt njihove radnje, nalazi se na samom ulazu u Zavidovice

http://www.jasminm.com/
 
Legend
c0d14c je napisao(la):
daki je napisao(la):
Mozda si cistio taj C D sa kokpit sprejom, na to je normalno da izgubis garanciju ;)

nikakav sprej nikad koristio nisam :icon_rolleyes:

Onda je to cisti bezobrazluk. Garancije neidu na trosak dilera, nego fabrike, igrom slucaja ja radim garancije i kome god mogu izac u susret izadjem.
 
Član
ne kontam kakve veze ima cime je cisceno ako nista nije osteceno, po tom ispada iscuri ti onaj miris sa retrovizora i ne smijes ga ocistit dok ima garancije......garancija ne treba prihvatat ako je sta dogradjivano prepravljano i sl, a ciscenje poliranje i to ne bi trebalo uticat na garanciju sem ako auto nije cisceno kiselinom:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Veliki minus za [size=medium] AUTO MAX PRIJEDOR


Stvarno decki te vole izgleda oderati i cijenom a kvalitet 0 ...

Prvo kolega mi kupio auto kod njih , kao garancija ovo ono , dotjeramo u SM krenemo u grad auto nece da upali ,nema ni kontatka nist ... navodno otisao alternator kojeg kad smo gasili auto ostavili upaljenog :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes: uz to je jos bila brava za zakljucavanja vozacevih vrata tj. u jednu stranu nece kljuc da se okrene kad je vec pod garanacijom da se napravi, ali decki su nam samo rekli kad smo otisli po auto , evo ga alternator je ubacen novi cijena je mu je 450 KM , brava navodno radi sto smo demonstrali pred sefom da neradi al nist od toga ... Trebamo jos ispolirati sajbu al traze cini mi se oko 100 KM nisam za ovo siguran ..

Dolazi mi rodjak s BMW iz Danske , auto stane u PD kod nih u servis, otisla lambda sonde ,neki senzori ovo ono 1400 KM ... poslije toga auto nikak da radi kak treba 4x je isao do njih na reklamaciju da bi na kraju odbili ... i na to sve u jednom nasem servisu 400 KM mu uzmu i srede BMW-a kak treba .......
 
Član
Ja imam svog majstora koji je ujedno idobar prijatelj mom strom tako da tu nemam problema ;)
A neki dan jedan moj komsija dosao od majstora i kaze cuje m use auspuh,a isao u majstora da mu pripremi auto za lakiranje kada tamo vidi se var na katalizatoru,tj skinut iscupan dio u katalizoatoru sto dodje,ali jebga ne moze on to dokazati tako da se cuvajte ovoga ;)

A ovo st ose tebi desilo je stvarno zalosno,kako ce on tako sacuvati musterije i ostalo,mora da ima posla u izobilju ;)
 
Član
Ja nahvali Novoprom u Doboju a imaju i negativnu stranu :icon_mad:

Momci rade sto jest jest ali brate mili naglasio likovima da idem na put da mi odrade ajd sto nisu kvar rijesili al sto mi nisu cijev od filtera vazduha zavrnuli i stavili i sto mi pod nisu dobro zavrnuli i jos par stvari to ne mogu da skontam
 
Top