Iskustva s majstorima...

Iskustva s majstorima...

Član
Ko je iz Sarajeva i živi u Novom Gradu, poznaje autoelektričarsku radnju kod džamije Kralj Fahd. Kada sam mjenjao automat na Seat Toledu 1,9 TDI, sve slopio i vratio... ne radi kontrolna tabla,automobil ne može da se upali. Kaže spalila ti se kontrolna tabla.
Rekoh: ja tebi dovezo auto čitav, ti meni spali kontrolnu tablu i još mene napada da se to dešava i da on tu nije kriv. Naravno da je kriv jer ne poznaje svoju struku.
Problem je u tome što meni auto treba pa sam morao platiti čip 200KM kod nekog njegovog jarana da mi se ta tabla napravi. Tako od glupog automata za paljenje napravi mi štete još 200KM.

Da bi otišao kod drugog majstora i reče mi, još mi pokaza na primjeru da se taj automat skoro pa nikad ne mjenja. Otvori haubu od Golfa1 i pokaže da je fabrički i da još radi.

Strašno!

Tople preporuke, zaobiđite ga!!!:icon_mad::icon_mad:
 
Član
@hafaR_ABF

Ja baš neki dan punio klimu i radio dezinfekciju u Klima Centru. Sve OK bilo, baš ljubazni bili. Možda što sam samo redovno punjenje radio, a kad je kvar u pitanju tu se tebi tako loše pokazali.
 
Član
Topla negativna preporuka za BIHAMK tehnički centar Blatuša i valjda glavnog majstora Nermina Bilića....priučenog mehaničara...hem ne zna svoj posao, hem dere (a bio sam mu stalna mušterija), hem je jako bezobrazan...dok mu je trebalo da školu završi (jer je imao neki lijevi zanat) bio sam dobar...poslije "ko te jebe"....ovim putem ujedno sjećam mu se sve familije;)
 
Član
mara- je napisao(la):
@hafaR_ABF

Ja baš neki dan punio klimu i radio dezinfekciju u Klima Centru. Sve OK bilo, baš ljubazni bili. Možda što sam samo redovno punjenje radio, a kad je kvar u pitanju tu se tebi tako loše pokazali.

samo znam da nebih vise nikad otisao dole taman da mi kaze dzaba cu ti uradit et toliko su me iznervirali
 
Član
Interesuje me dal se nekom u ovlastenom desilo da mu napisu na onu markicu od ulja ispod haube jednu kilometrazu ( 30 000 km a sljedeca da treba biti na 37 500 km) a u servisnoj napisu da je radjeno na 31 800 km i da treba mijenjati na 39 000 km.

btw nisam znao da se u mijenjaju ulja i u servisnoj i u motoru :lol: u motor znam da ide 3.5 L al nezz koliko ide u servisnu ni koje :icon_eek:

ASA u pitanju cisto da se zna ( i usput jedan savjet svim korisnicima vozila kupljenih u ASA i, nemojte cistiti unutrasnjost jer mozete izgubiti garanciju iz iskustva govorim )
 
Član
smajke je napisao(la):
Imal iko ovdje pozitivno iskustvo s majstorima :D

Ja i Sanin iz Butmira prekjucer mjenjali mjenjac i set kvacila ja prezadovoljan :lol::lol::lol:

Nelle_G je napisao(la):
Ko je iz Sarajeva i živi u Novom Gradu, poznaje autoelektričarsku radnju kod džamije Kralj Fahd. Kada sam mjenjao automat na Seat Toledu 1,9 TDI, sve slopio i vratio... ne radi kontrolna tabla,automobil ne može da se upali. Kaže spalila ti se kontrolna tabla.
Rekoh: ja tebi dovezo auto čitav, ti meni spali kontrolnu tablu i još mene napada da se to dešava i da on tu nije kriv. Naravno da je kriv jer ne poznaje svoju struku.
Problem je u tome što meni auto treba pa sam morao platiti čip 200KM kod nekog njegovog jarana da mi se ta tabla napravi. Tako od glupog automata za paljenje napravi mi štete još 200KM.

Da bi otišao kod drugog majstora i reče mi, još mi pokaza na primjeru da se taj automat skoro pa nikad ne mjenja. Otvori haubu od Golfa1 i pokaže da je fabrički i da još radi.
Strašno!
Tople preporuke, zaobiđite ga!!!:icon_mad::icon_mad:

Meni je Senci uvijek bio za 10+, kod njega sam jako cesto prije znao bukvalno dogurati auta (radi 50m. od moje zgrade), slozi mu pit-stop carlamu i radi i opet gas masu puta mi i ne naplati :icon_smile: bas mi je zao sto imas negativno iskustvo sa njim
 
Član
c0d14c je napisao(la):
ASA u pitanju cisto da se zna ( i usput jedan savjet svim korisnicima vozila kupljenih u ASA i, nemojte cistiti unutrasnjost jer mozete izgubiti garanciju iz iskustva govorim )

Kako to? Mislis na dubinsko ciscenje ili obicno ciscenje prasine i prljavstine?
 
Član
Mislim da sam izgubio garanciju na onaj fabricki cd post sam presao krpom preko njega da ga malo ocistim da ne objasnjavam u detalje :icon_confused:
 
Član
Danas sam bas bio u Novopromu u Doboju. Svaka cast momcima lik je 3 sata cacko oko auta nije izbacivalo kvar na kompjuteru i naso je da su zice u pitanju ;) i par je uspio popravit i rekao mi da mu dodjem u ponedeljak jos a za ovih 3 sata mi naplatio 30 KM kao dijagnostiku. Sve pohvale za momke svaka im cast;) Izbjegavajte ove "majstore" nemaju oni pojma ako je neki kvar direkt u servis idite :D
 
Član
ukoliko neko bude imao problema s diznama ili necim drugim preporucujem ovlasteni Boshov servis Jasmin M u zavidovicima. Momci imaju sve potrebne masine kao i potrebno znanje
rade dva brata iz Doboja ( Armin i Nermin ) i jedan momak iz zavidovica ( Almin )
sve pohvale za ove momke, usluga na nivou, garancija, sve sto se od jednog servisa moze ocekivati. cijene su im sasvim pristojne
 
Član
ArminM je napisao(la):
ukoliko neko bude imao problema s diznama ili necim drugim preporucujem ovlasteni Boshov servis Jasmin M u zavidovicima. Momci imaju sve potrebne masine kao i potrebno znanje
rade dva brata iz Doboja ( Armin i Nermin ) i jedan momak iz zavidovica ( Almin )
sve pohvale za ove momke, usluga na nivou, garancija, sve sto se od jednog servisa moze ocekivati. cijene su im sasvim pristojne

ako ta dvojica voze sivog a6 sredjenog ili seata ibizu to su mi komsije......kazu da od njih po pitanju dizni i tih zajebancija oko ubrzigavanja nema boljih majstora na ovim prostorima
 
Član
saledoboj je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ukoliko neko bude imao problema s diznama ili necim drugim preporucujem ovlasteni Boshov servis Jasmin M u zavidovicima. Momci imaju sve potrebne masine kao i potrebno znanje
rade dva brata iz Doboja ( Armin i Nermin ) i jedan momak iz zavidovica ( Almin )
sve pohvale za ove momke, usluga na nivou, garancija, sve sto se od jednog servisa moze ocekivati. cijene su im sasvim pristojne

ako ta dvojica voze sivog a6 sredjenog ili seata ibizu to su mi komsije......kazu da od njih po pitanju dizni i tih zajebancija oko ubrzigavanja nema boljih majstora na ovim prostorima

da da, to su ti momci, armin i nermin

momci redovno idu u inostranstvo na dodatno ucenje i specijalizaciju, stvarno su vrh po tom pitanju. Meni radili dizne, svaka im cast, uradili u rekordnom vremenu i bilo je bas onako kako su rekli, znaci ni sat kasnjenja
 
Top