Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
svaka cast na radovima,odavno nisam ulazio u tvoju temu i sad udjem i stvarno se iznenadim...super mu stoje ove nove felne,a i kad budes stavio tvingo krov bice bas unikatan...a sto se tice onih celicnih,samo nisi pogodio pravu dimenziju guma,da si stavio jos uze i nize gume sve bi bilo ok,ali sta je tu je....nadam se da cemo se videti u loznici ove godine ;)
 
Hvala drugari! A Anele, nemoj da zavidis, kad ih sredim bice cijena neka vec na njima pa se pocasti :)

@srecko, vidimo se naravno, pretporsle sam moram propustit, al sam prosle bio i ekstra bilo, tako da sam iduce obavezan ;)

za celicare, znam, cesto kad slike vidim pozalim sto sam prodao, al jbg, jesu je razgubile maksimalno, al iz profila i nisu bile neka ljepota, previse obicne, mozda bi kakvi cepovi to rijesili. No zadovoljan sam i prezadovoljan kako joj Keskin leze, tako da, nema kajanja, a Ljuboje mi je blizu, ako ih se nekad zazelim lako pravit nove :cool:
 
Član
Daleko najbolji japanac kod nas i sire, svaka cast, stvarno ovo sto ti radis mislio sam da cemo uvijek gledat kod amera na slikama, respekt :cool:
 
Član
celicne i nisu bile nesto :icon_rolleyes: nemoj da zalis za njima :D Meni su cak i ove zimske ats bolje od njih kos kad bi se ispolirale i one :D:cool: A keskin su vrh :icon_smile:
 
Puki jebo te zlaja i ti njega :)

Adi, nije tacno vala, one su imale sirinu jebenu i to ih je krasilo, a na ats-icama izgleda tako mrsavo i slabasno :)

Menjic, icu najvjerovatnije na soluciju da ostavljam par centi twingovog lima i varim na svoj. Manja mogucnost da se sjebe sta nego da skidam krov i sine sa twingo krova i rezem odgovarajucu rupu na svom. Tolerancije nema, pa se mora izrezat bas u bobu. Zato bolje ovaj prvi nacin. Da imam co2 i znam s njim barata tacno bi ga sam pokuso uglavit, jer ne smatram da je ovo neka mudrost i svaki prosjecan limar ne bi trebao da imam problema s tim.

Sandro prijatelju, zafaljevam na lijepim rijecima, drago mi je cut da mislis tako :)
 
Član
I da imas nemoj sam, mora se tu paziti na temperaturu i hladjenje da se to sve ne bi uvrnulo, kad se tako navaruje veci komad, nisam strucnjak ali govorim iz iskustva drugih, zna tu svasta da se desi tako da ti nadji malo vise od prosjecnog limara ako ces mene slusati :)

A i meni se ne svidjaju sirene celicare na tvom autu, na nekima i nekako ide ali kod tebe po meni nije to to.

erol_brcak je napisao(la):
Puki jebo te zlaja i ti njega :)

Adi, nije tacno vala, one su imale sirinu jebenu i to ih je krasilo, a na ats-icama izgleda tako mrsavo i slabasno :)

Menjic, icu najvjerovatnije na soluciju da ostavljam par centi twingovog lima i varim na svoj. Manja mogucnost da se sjebe sta nego da skidam krov i sine sa twingo krova i rezem odgovarajucu rupu na svom. Tolerancije nema, pa se mora izrezat bas u bobu. Zato bolje ovaj prvi nacin. Da imam co2 i znam s njim barata tacno bi ga sam pokuso uglavit, jer ne smatram da je ovo neka mudrost i svaki prosjecan limar ne bi trebao da imam problema s tim.

Sandro prijatelju, zafaljevam na lijepim rijecima, drago mi je cut da mislis tako :)
 
Član
Barabo, da krenem redom :D

1. nakon dugog dvoumljenja, kako i sta odraditi sa felgi, izabrao si po meni, fenomenalnu kombinaciju :cool:

2. sto se tice koze i tvojih radova oko nje, odavno sam ti rekao da to fenomenalno radis i ne sumnjam da ce i ovo biti perfektan posao ;)

3. tvoja honda je jedan od rijetkih automobila koji mi se nenormalno svidja, svaka cast na dosadasnjem poslu i sretno u nastavku radova ;)
 
Top