Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
svaka tebi cast, ti ne pravis update jako cesto ali kad to uradis merak je za vidjeti. Sto puki kaze izabrao si extra kombinaciju, meni je ovo vrh, leci ce ti samo tako. I ovo sto radis sa unutrasnjoscu ce biti vrh, kada se to sve sklopi bit ce extra za pogledati
 
Pa hvala kolege moje, Puki lijepo je cut ovo zadnje sto si reko :)
Armine takodje, hvala drug!

problem zlatnog srca mi je jedino sto nece imat s cim da se slaze, ok bez unutrasnjost, al i dalje to nije sto bi rekli "perfact match", pa cu vidjet, mooozda i oko motora ofarbam istom bojom. Mada ce mi to bit malo previse bljestavila obzirom da planiram deklo, usisnu i izduvnu polirat i jos neke sitnice pod haubom.
 
Član
:icon_eek: felge su predobro ispale :cool:

Fino si ovo i sa kzom odradio bolje ne moze i na hoces perfekcija :cool:

koje si lepilo koristio i jesil grijao kozu fenom ?!
 
Član
Vjerovatno je i kuma radila pa je ovako dobro ispalo ;) nisam ni sumnjao rekao sam ti da to moze dobro a msm da ce mile odraditi sjedista kako treba:icon_smile:
 
Legend
auu , sumnjam da je do koze , prije je do tvog majstorluka jer je dosta debela , ako je ono kao u mene ??
svaka cast legendo , felga je bolesno dobra kao i sve u tvom poznatom fazonu !!
ovo si perfekt zaljepio , kako se ponasa pri grijanju ?
 
Član
Sve što variš deformiše se i to su ti dobro rekli, ja sam 2 obične cijevi vario, kad sam ih namjestio bile su savršeno namještene, ali tokom varenja cijev se užari i kada se ohladi blago se deformiše.. Samo ne znam kako će ti frizurica podnosit kada otvoriš šiber :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Pa hvala kolege moje, Puki lijepo je cut ovo zadnje sto si reko :)
Armine takodje, hvala drug!

problem zlatnog srca mi je jedino sto nece imat s cim da se slaze, ok bez unutrasnjost, al i dalje to nije sto bi rekli "perfact match", pa cu vidjet, mooozda i oko motora ofarbam istom bojom. Mada ce mi to bit malo previse bljestavila obzirom da planiram deklo, usisnu i izduvnu polirat i jos neke sitnice pod haubom.

Iskren sam brate ;)

P.S.

odradi onda srce u boji enterijera, iako mi je ova boja bomba :D
 
Puki, ono je prajmer brate, nije boja :)

@adi, sintelan svetinja, jeftin, a kad ga se pravilno koristi odlican. Grijao sam malo neke dijelove, razvlaci se, mada nije to sad toliko znacajno. Bitno je samo doooobro natgenut i sto prije zavuc ispod.

@Enes, jeste kao tvoja, bar mislim, ista je boja i ima nako malo sjaja sto smo pricali i bas je debela. Ja prezadovoljan, samo ima tu posla jos bruka.

Nego, imal ko kakvu ideju sta za tepih da radim, ne bi da ga ostavljam sivog, neko me je savjetovo da uzmem etison u dogovarajucoj boji pa da krojim, ja sam konto mozda i neko platno pa nalijepit preko fabrickog tepiha. Ajmo savjeti!

I jos jednom, hvala svima na podrsci i lijepim rijecima :)
 
moram priznat ova honda me i potakla na to na zavolim JDM fazone .... uredjivanje sitnica itd
od kad sam vidio ovu hondu,sve sam vise poceo istrazivati o hondama opcenito i JDM takodje.....
Milina mi je kada vidim neki update i drago mi je da ides uvijek na bolje a nikad ne skreces sa puta....kda jedno dosadi jednostavno to zamijenis s necim prikladnim i tako opet i opet ;) samo naprijed
 
Fala drug, a uporan sam ko mazga, kad samo pomislim da sam prosle godine u ovov doba presvlacio komplet interijer u alkantaru, pa sad opet isto to u kozu, mora da imam neko ozbiljno ostecenje u glavi :D najgore mi je sto bocne tapacire i stranice moram kidat fabricku plastiku pa opet lemit, mislio sam da nece moci, al uradio sam prosle godine i ekstra je ispalo, jako cvrsto i nije nigdje lupkalo i skripalo, al to je svakako najgorio dio posla. Em pipkav, em plastika smrdi i sve drito u nos kad se lemi.
 
Član
Poneses te svoj tepihe i odes do ovih sto prodaju etisone izaberes boju i iskruze ti nove po tim tvojim orginalnim i odmah obsiju rubove na etisonu i to je to :icon_smile:;)

a u gratexu i kod ovog Ede Unique srebreniku mogu i i zvesti neki logo na tepihe ako budes kod njih uzimao il posle nekad samo etison odneses da ti urade logo!

Ne bi bilo lose i dio te koze nasiti na etison pa da bude konbinacija :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Puki, ono je prajmer brate, nije boja :)

@adi, sintelan svetinja, jeftin, a kad ga se pravilno koristi odlican. Grijao sam malo neke dijelove, razvlaci se, mada nije to sad toliko znacajno. Bitno je samo doooobro natgenut i sto prije zavuc ispod.

@Enes, jeste kao tvoja, bar mislim, ista je boja i ima nako malo sjaja sto smo pricali i bas je debela. Ja prezadovoljan, samo ima tu posla jos bruka.

Nego, imal ko kakvu ideju sta za tepih da radim, ne bi da ga ostavljam sivog, neko me je savjetovo da uzmem etison u dogovarajucoj boji pa da krojim, ja sam konto mozda i neko platno pa nalijepit preko fabrickog tepiha. Ajmo savjeti!

I jos jednom, hvala svima na podrsci i lijepim rijecima :)

a ja kontao da ides u neku "old-gold" :icon_sad:
 
Top