Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

ma nikad se nakanit da presvucem i zadnju klupu, nevjerovatno je koliko sam lijen za neke stvari :D

a i nije samo to, nego sto imam i naslone za glavu sa rupom u sredini na zadnjom klupi, a to ova zena sto mi je radila donji dio klupe ne zna uradit, pa mi se i ne zuri vala, sminka je ovako :)

abd kad se bude pri parama radit cu sve tuto kompleto interijer u svijetlu camela leather, nesto tipa crx exclusive

7370188166_cdd219399f_o.jpg


7370187806_85a6fe6b71_o.jpg


@eldin: Fala drug ;)
 
Legend
Tvoja hondica je pravo pojam od auta i unikatan primjerak na nasim prostorima ,....samo naprijed druze tvoj projekat mi je jedan od naj omiljenijih ovdje bio....svaka cast za planove unutrasnjosti i da aBd i to odradis

Jos bi dodao nesto ... jedan prijedlog , ali necu jer ovo na sta mislim se uvijek smatra pametovanjem,...:lol:
 
fala narode, kao sto rekoh ide fino, al ne kao sto je nekad isla, al jbg, sta ces, malo po malo doce se opet i do one brzine nekadasnje. Sad ganjam fd od civica engleza ili rovera 416gti, pa da mjenjac pocnem sklapat, kad to uradim mislim da ce bit sabijacina zesca, druga umjesto blokada na 97 bice 90, a treca umjesto 146 cak na 130 ce spast, sto je mnogo dobro :icon_biggrin: ameri biljeze krace vrijeme @402 za vise od pola sekunde, najs. usput i zamajac olaksat.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
fala narode, kao sto rekoh ide fino, al ne kao sto je nekad isla, al jbg, sta ces, malo po malo doce se opet i do one brzine nekadasnje. Sad ganjam fd od civica engleza ili rovera 416gti, pa da mjenjac pocnem sklapat, kad to uradim mislim da ce bit sabijacina zesca, druga umjesto blokada na 97 bice 90, a treca umjesto 146 cak na 130 ce spast, sto je mnogo dobro :icon_biggrin: ameri biljeze krace vrijeme @402 za vise od pola sekunde, najs. usput i zamajac olaksat.

Koliko je stari imao KS, a koliko ima sad ovaj. Mislim na onaj jači motor što je bio?
Ne kontam te Hondine oznake motora, ali bih volio naučiti.:icon_smile:
 
isti su motori, samo je onaj bio brija nabrijana :D prvo generalna od do, drugo spustena glava, visokokompresioni klipovi, zamajac olaksan, portana i polirana glava i usis, ma bio je sila.

a za Hondine oznake:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Honda_engines

:cool:
 
Legend
ja sam nedavno pricao sa njim..
mislim da se radi o istom motoru, iste oznake i iste snage, stim da je onaj bio uradjen generalno
poliranje, portiranje, spustena glava, potkovan itd itd :)

ali svidja mi se sto sada ide drugim putem, tj preko prenosa a ne samo snaga snaga snaga..
 
Top