Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

uf sutra nevece, slaba vajda, imam njakih planova, al aj ti se javi, pa ti se javim hocul moc.

a auto mi je u defektu opet, gore mi osiguraci i zice, pa to sad rjesavam, ne smijem ni upalit auto, a amp cu ti dat pa ga ti probaj negdje, ako ne radi, sibni 3 cenera pa cu ja sebi ganjat kasnije neko jace i kvalitetnije, Alpine only :D
 
Član
Nije na pravo, sad mu je auspuf na pogresnoj strani :D:D:D

Fino ti ovo ide al gdje ta slika zadnjeg sjedista, jel ja ne vidim ili ti nisi metnuo :icon_smile:
 
Legend
ma djecko , bolesno ,....u poz smislu !! :cool:
motorni prostor je bas clean , svaka cast ovdje ima dosta posla a to si sve upakovao ko bombon
 
Član
Bas je cool :icon_smile::cool:
Motorni prostor je skroz zanimljiv, izduvna grana kako je promijenila boju od temperature sad se uklapa sa bojom motortnog prostora :icon_smile::cool:
 
Član
:cool:

Kako imaš ukusa i živaca za detalje i sitnice. Baš mi se sviđa, ali ne što je najljepša, daleko od toga, nego što si sam sve radio, uložio sebe u auto, a ne samo pare. Taj trud nema cijene. Savršena je.;)
 
Hvala ljudi moji, zlatni ste :)

E Menja, nisam stavio sliku klupe, sad vidje, evo ajde ovdje cu metnut onda.



Uploaded with ImageShack.us

i jos nesto sto sam zaboravio, jedno vrijeme sam furo ove tepihe, al nisu bas neki kvalitet pa sam ih izvadio juce i stavio obicne, crne.



Uploaded with ImageShack.us

sminka? :D

Imam jos planova nekih dosta, nema ovom sportu kraja, ovih dana trebam plocice izmjenjat i diskove naprijed, vrijeme me, bas je pocela lose kocit. I maglenke te da spojim konacno, jedva cekam da vidim zuto svijetlo ispred sebe.
Poslije toga, stedim pare na presvlacenje sjedista ili ako mi kakve 16ke ulete prije, ako Puki ispotuje pa nadje sta za svog druga :D
Volio bih najradije ubacit Recarose od Integre TR, al to je zasad samo san, jer cijene se krecu do hiljadu maraka za par.
 
Član
Cuj se sa Zeljom iz doboja, lik mu uradio sjedista za 70 KM ispalo vise nego dobro, ja nemam slike ali bi mogao moj brat da ima, a Zelje nema na forumu pa cu vidjeti nekako da nadjem koju da postavim.

Tih 70 KM ukljucuje i prednja i zadnja sjedista ja sam se iznenadio i kvalitetu i brzini, platno je bas bas kvalitetno a lik se nalazi u Doboju, ail gledajuci ovu tvoju zadnju klupicu sta bi ti falilo da isto ovako uradis prednja, meni ovo pravo dobro izgleda ?
 
Tepih je sad obicni, crni, a ovo iz fazona par dana furo.
hocu 16ke jer 15ki jotara neeeema, osim RM/RS, a to je vej tu mac para za mene sad.
;)

za 70 km i prednja i zadnja sjedista, ne vjerujem jbt :0 a znas kako, ne bi s ovim materijalom jer ne znam kolko je otporan na habanje, pogotovo na vozacevom.
Konto sam jedino kombinaciju ove alkantare i skaja, sve sa crvenim savom. Ima i kvalitetnije alkantare, vidjao sam na secijama po kaficima, al ne znam gdje da nadjem za kupit.
 
Top