Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

falja, falja :cool:

Puki, nemam toliko sa rubovima koliko sa tim podblatorbanom, onom plastikom, danas cu je izrezat najvjerovatnije tamo gdje guma struze, jer drugoh nacina nema, vec sam joj izdero rupice gdje se kaca za blatobran, pa cu kasnije nekad nabavit novu plastiku i fino je pricvrstit, mislim da imam jednu i kod kuce, al o tom po tom.

Jebeno ce mi sad bit doc do tebe, od Tz do Brckog je bila patnja za vozit, gdje se ladno vozi 80-90 ja negdje moram usporit na 10-20, ljudi sviraju, jebu mater, kamioni obilaze, al jbg, stas, low life :D
 
Legend
aaa vidi ga gako cuci , svaka cast , drago mi je da si napokon "miran"

a to ...... kad nista ne grebe moze jos dole , a kad malo kaci , to ti je tamam :lol::lol::cool::cool:
 
ma ova sprava moze malo onaj unutrasnji rub tanki smotat...to moze i sam gumenim cekicem...tesko se ovim razvlace blatobrani bez ostecenja laka...

a naviknuces s vremenom da preko rupa samo zazmiris i stisnes zube i kako prodjes...nabavi kvalitetnu udobnu kadicu i nemas muke...to sto trap lupa to ti valja trpit...
 
Član
svaka casta na svemu. zar je iko mogo pomislit da ces ti iznevjerit sto se tice visine auta ? :icon_biggrin: vjerujem da je to truckanje i kacenje stvar za koju ces najmanje brinut kad je vidis ovaku nisku :D keep up.
 
joj nisam hepi nikako, evo ako ko zna nekom informacijom pomoc, nek pomaze

http://www.bhtuning.com/visina-auta-zakonsko-pitanje-t-71155.html
 
Član
Reci mi jesi morao stavljati kakve gumice na opruge , ovak na slikama 2 sliki mozes li smotati :D:D:D


Sve pohvale erol, samo mi se ne svidja hauba nikako , bolje bi mi bilo da si je odradio stim kao unutrasnji dio haube tim naljepnicama...

al ukusi su razlicit;)
 
Ma fora su stikeri, mozda oku i ugodniji, al po meni stickerbomb haube isfuran, a citavo auto ce bit u temi burberry-ja, ovog na haubi, samo polako, treba vremena da se ti detalji odrade.

Gumice nista to, uostalom gewinde su, da hocu podic za po sata je auto gore :)
 
Član
Sve u svemu honda mi se svidja , jer si kao sto rekoh ... i ostao bez para zbog nje , i posvadjao se s svojima- ovo mi je nekak najjdraze jer mi je jakooooo poznato :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

uglavnom 5 + :cool::cool:
 
Član
Svaka ti cast :cool: kako mocno izgleda patosirana :icon_smile: ineca honda je extra jedino hauba nije po mom ukusu ali ukusi su razliciti tako da uzivaj i cuvaj ovu makineriju :icon_smile:
 
Top