Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
zlajaaa je napisao(la):
Druže nije ovo toliko skupo.. ovo je za krovove.. ter papir i katran valjda pa se samo zagrije i to je to;)

Nije to taj, možda sam ja pogrešnu sliku ubacio. Taj za krovove je ništa, ovaj je deblji.
 
Član
Pa i ja sam relativno male kolicine uzimao a pitacu u ponedeljak kad bi bila neka veca kolicina ja vjerujem da bi morala i cijena ici dole, samo se moramo dogovoriti oko dostave jer je to poprilicno tesko pogotovo ako bude veca kolicina.

Tako da bi najbolje bilo da se nekako vozamo od jednog do drugog, ja mogu do Tuzle, Doboja ili Brckog ili sve sto je tu negdje usput pa nek neko preuzme za dalje tako ce bit najjeftinije.
 
Član
Eto ako ti nije tesko ti se raspitaj pa napravimo temu, vjerujem da ce biti jos zainteresovanih. A to za preuzimanje se lako dogovorimo, ljudi smo ;)
 
Član
kavaz je napisao(la):
Eto ako ti nije tesko ti se raspitaj pa napravimo temu, vjerujem da ce biti jos zainteresovanih. A to za preuzimanje se lako dogovorimo, ljudi smo ;)

Ma nije problem u ponedeljak provjerim sta je i kako je pa se javim s temom eto :)
 
ccc, aj sto Ogi i Sarajlic spamaju, al Triza, admin, razocaro :D

@Menja: E sad si me nafuro, obavezno da nam to pogledas kad stignes :cool:
i usput, kad planiras dolazit ovamo?
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
ccc, aj sto Ogi i Sarajlic spamaju, al Triza, admin, razocaro :D

@Menja: E sad si me nafuro, obavezno da nam to pogledas kad stignes :cool:
i usput, kad planiras dolazit ovamo?

Najgori od "sviju" djece :D
BTW de gdje si nabavio ovo platno i posto je :icon_biggrin:
 
Tuzla, na Brcanskoj, u trznom, u podrumu Mebl Stof radnja, cener duzni metar (1.5x1m) trazi alkantaru, iako to nije vidjelo alkantare, al tako je zovu ;)

btw, alkantaru valjda pravi neka talijanska firma i kruta, nije uopce elasticna i ima zig ispod dje pise alcantara ;)

@Edin: Fala drug ;)
 
Top