Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
Nemam pojma Erole, danas ce kod mene doci brat i Zeljo Civic pa ti mogu ponijeti kad se budu vracali u doboj, ako nadjem gdje mi je to sto je ostalo :) ali potrudicu se.
 
aj super, dobaci bar taj mali komad da vidim o cem se radi, kao i svaki put zahvalan do neba :)
evo sad cu sa Zeljkom bas na kafu, pa cu mu rec da te napomene :D

A ti se raspitaj onda cim prije da se jos toga nabavi, nije hica, svejedno ovaj snijeg sve pokvari, al volim da znam da je jedna dio posla rijesen. Evo trenutno komplikacija nekih oko nabavljanja gewindi, lik od kojeg sam namjeravao nabavit nema vise il ne nabavlja vise Raceland-ove.
 

OmO

Član
Jbt.. po ko zna koji put gledam temu od samog pocetka i mogu samo reci, ma nema tu sta da se kaze.. :D Svaka cast ;)
 
Član
svaka cast na odradjenom poslu....tapaciranje je ekstra ispalo, to sam ti rekao i kad sam ih vidjeo uzivo ;)

alpinice su bezzeze bolji je First :D

a sto se tice felgi, cemo da se dogovorimo...znas i sam, da je sa mnom moguc svaki dogovor ;)
 
Ajde ovako, prico sam sa Vladicom da on i Menja dodju u nedjelju kod mene da se druzimo, sarafamo malo i tako, pa gledaj da i ti dodjes tad, ako sve prodje po planu, raspalit cemo i rostilj i popit sta ;)
 
Član
Tapacirunzi ti predobro izgledaju, ali iskreno govoreći, čekam juli-august pa da vidim kako se ponašaju na paklenim uvjetima :D
 
Eh i ja o tome strahujem, iz dva razloga, da nece izblijedit na suncu i da sintelan na krovnom nece popustit pa se odlijepit, jao tuge onda :(
 
Prije bi si kitu odrezo :p
neam ja nista protiv zatamljivanja, al nekom skupom, ultrakvalitetnom, ko fabrika folijom, al to bas skupo i najveci razlog sto ih nikad ne bi jer se zakonski smije zatamnit samo dva zadnja bocna prozora, a to je meni onda ruglo od auta.
ma drzat fige, pomolit sei ciao :)
 
Član
Ako si ga natrackao dovoljno i ako dampiras + izolujes krov smanjices i temperaturu i nece nista otpast. Imas PP za damping.

A za izolaciju ne znam ni ja, mozda filc trazit kao sto smo pricali ili opet ono sranje od laminata nije ni to lose za temperaturu, ali filc malo bolje upija zvuk pa ja bi radije sa filcom ako nadjes.
 
Član
Dobro ovo napreduje :cool:

Pitaj koka za dampink on je uzimao neki wurt proitvod i sluzi svrsi cak i golf dosta manje vibrira na 5kw RSA :D

Imas i kod muhe STP damping materijal to je dobra stvarka al nije ni on bas povoljan :icon_rolleyes:
Ako ima kakva jeftinije alternativa neko neko napise :icon_smile:

Jesil ugradio one Alpine sisteme :icon_question::icon_smile:
 
Nisam brate jos, trenutno felge radim, kad njih zavrsim onda mi je ostala jos samo tabla da tapaciram i to je to.
Onda idemo na ful rastavljanje interijera, pa to famozno dampiranje, provodjenje zica i konacno novi obruci za alpince u vratima, pa spajanje el. retrovizora, pa wire tuck, pa tek onda sklapanje interijera, pa montiranje prednjih lafeta od eg-a i zadnjih od novije tipe ed-a, pa gewinde, pa camberi, pa lastovcic lonac, pa burberry folija na haubu i jos bruku nekih sitnica, da ne nabrajam sad, naravno da sve obavjestavam kako ide, al nece Honda ceste vidjet jos minimalno mjesec dana ;)
 
Top