Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

ED6 oznaka sasije sa motorom d15b2 ili ti ga 1.5 ;) ED7 je 1.6

Kod mene sad nije ni jedno drugo, nego ne znam ni ja sta, sasija je ec8 ( fabricki 1.3, slabije vjesanje, manje opreme), al motor mi je 1.4 sa pgmfi usisom, uskoro i 1.6 bregastom, vjesanje mi je zadnje sa crx-a, prednje kombinacija crx-civic ed7, unutrasnjost od CRX-a i tako jbg, ne znam ni ja sta je, nek stoji ed7 jebes ga tam :)

Ostali, hvala ljudi, tapaciranjem sam i ja prezadovoljan, bukvalno greske nigdje nisam napravio ;)
Sto se Alpine tice, jos samo pojacalce neko da mi Menjic donese i to je to sto mjuze tice, mislim da cu ovim setapom biti prezadovoljan, s obzirom da tezim cistom zvuku, a ne basu koji trese tablicu i sl ;)
 
Zato je maj bejbi junik, nema je nidje vake :D

Chuza bruda, nemoj da budes, slusat cemo ih zajedno na ljeto uz janje i rakiju :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Zato je maj bejbi junik, nema je nidje vake :D

Chuza bruda, nemoj da budes, slusat cemo ih zajedno na ljeto uz janje i rakiju :D

Tooooooooooooooooooooooooo sad sam mnooogoooooo srecniji :D :D
 
Enes, Selmir: Hvala momci ;)

Menja brate, cim otopli, otic uzet medijapana, posudit ubodnu i deri, a ti ces mi trebat oko onih fazona za dampiranje , "preslaba " su Civicova vrata za ove mrcine, to ce sigurno da stvara vribracije jake, morat cemo nesto ishemijat dobro, ako ne ista, valja mi panele pravit, a to radije ne bi, oem look ftw :cool:
 

IGY

Član
Iskreno mislim da se malo pretjeruje sa oem lukom :D

vidi ako ganjas oem, sto radis ista na njoj, uzmi sipaj i vozi, ti neki decentni sitni detalji kao sto bi bio panel nece pokvariti ukupni dojam, a ti ces dobiti ako uradis da valja vrhunski zvuk ;)
 
hmm, valja uradit to vrhunski i da je kvalitetno i da se uklapa lijepo i decentno kako kazes u ove tapacire. Malo je nezgodno posto su otvoroi za zvucnike postavljeni dosta visoko i paneli bi morali biti bas glomazni.

skontaj

32092651.jpg

By erol_brcak at 2012-02-09

googlat cu jos ovih dana, da vidim sta mi je radit :)

a Igi mogo si i ti koji savjet dat, s obzirom da si bio u tim vodama :cool:
 

IGY

Član
kazem ti da sam na tvom mjestu i ako ti nije zao tapacirunga, jbg ja sam na ibizi dva seta promjenio dok nisam nadosao....
izrezi ga cijelom donjom duzinom, i napravi, ukloni i pretinac i sve i imaces dovoljno litara da on svira dobro a opet presvuci ga tm sexy platnom i bice perverzija

ili napravi kratki, i ako imas dovoljno dubine u vratima idi do stakla, tj idi dokle mozes a da mozes normalno prozor spustiti

i dibices nesto ovako



Uploaded with ImageShack.us


jbg nisam spretan u ps da ubacujem ove stvari, ali evo neka predozba, da to ne mora biti kic, ni oem a opet da bude kvalitetno i oku ljepo, uhu ugodni itd

nasra se ja svega a ti kako hoces :lol:

ili ako neces nikako da diras nista, dampiras vrata, ubijes ih da valja, i nemas brige :cool:
 
Top