Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

LSD

Član
neki dan ja krenuo na teren kad busjen trave iza volana ide mi u susret..i sviraj i blicaj al busjen kako vozi vozi...:D kod TE na sickom uapdljiv ti je auto skroz :cool::cool: a i ovo si fino odradio...morat cemo skontati nesto i na VAu Wau da odradis :D
 
Nuto busjen trave? Ćojeće to je najjaca frizura u Brckom citavom :D

Hvala, a kad god budes htio, dobar materijal pravp ;)

Menja, naravno, da znas da je i meni pravo dosadio onaj uzas unutra, odvratno, jedva cekam da spakujem interijer i da ove zvucnike kupim i sve pospajam, preporodit cu se.

Eh, kad vec pisem, evo i jedna novost, kad mi dodje u ruke napisat cu u temi, nego drug Sale mi uzeo iz Beograda od lika nekog oem elektricne retrovizore da kompletiram el. paket :) i bregastu od d16a6, konto sam citavu glavu uzimat, al ista je glava i na 1.4 i na 1.6, razlika je samo u bregastoj, eto toliko za sad ;)
 
Član
Fino prijatelju, kao i sve ostalo. Samo naprijed, sad kad imas vremena i ne vozas hocu svako malo update dosta si se izlezavao i vozikao...:D
 
Bili bi svaki sat update-i, nego vani -15, radim sve sto mogu radit u sobi i sto mi financije mogu dopustit :)

Hvala, hvala ;)
 
Član
Pa i nisu sve glave iste bas, neke jesu ali svejedno je komplikacija, nego tebi je vec sad vrijeme za jedno fino mapiranje a pogotovo kad zamjenis jos i bregastu pored ostalog svega sto si izmjenjao.

Jesi o tome razmisljao ikako ?

P.S.
Sledecu sedmicu cu naletit da pokupim one zvucnike i da ti dam pojacalo ako ti ne naletis prije do mene nemoj da nestanu negdje :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
naletit ja sta cu, nemam vozacke do 29. februara druze ;)

ajde dobro si doso kad god da dodjes, zvucnici cekaju, ja sam danas narucio kod Muhe ove Alpine komponentne.

Sto se glave tice, iste su, rece mi lik koji je rastavljo i jednu i drugu, samo je u bregastoj razlika, a sto se mapiranja tice, kako to, mozda na ljeto nekad otic do BG-a da ovi Saletovi drugari Hondasi "cipuju" ecu pa onako u voznji odrade remap, al to je sve na dalekom stapu ;)
 
e ono vozi, ono ide, ne trazi problem gdje ga nema :D

zezam se, znam, polako, necu jos, to je krajnje, vidjet cu kako ce se stvari odvijat, ako skolu ovu uspijem zavrsit u skorije vrijeme i abd se zaposlim necu na ovom motoru puno ni radit, nego pravac majka b16, pa lagano stedit za boosta, to je kranji cilj sa ovim Civicom, kad se to ostvari onda idemo na sljedeci projekat :)

sljedece mi je one brzine kratke vise da slozim, to mi je bas zelja, al o tom po tom ;)
 
Član
ode erol u picajzle :D

predobro si odradio tapaciranje, moderno i lijepo, kao da je juce proizvedena :cool:
muzika za 10+ za pocetak, znas poso ;)
 
Top