Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
Danas kupljen zupcasti remen,spaner,vodena pumpa,Bosch dot4 za kocnice i 2 litre ulja za motor..posto mi je otisao dihtung kartera,naucio sam ga ima 20 dana:icon_confused: pa ga cekam da dodje i zato moram da dosipam ulje...
I danas sam skinuo gornju lafetu da odnesem kuglu na reparaciju posto nema nova da se kupi treba dugo cekati kad se naruci...a za sutra dogovoren termin vozim auto da se ugradi sekvent plin....
Danas takodje isao da narucim rubove da ih kupim pa vozim auto na lakiranje...
evo par slika od danas ;)








 
Član
etno je napisao(la):
Samo naprijed ! Jel ima hrdje puno ili? Ide li u istu nijansu crvene?

nema puno hrnje samo sa unutrasnje strane rubova onaj falc je sav hrdjav,a imaju mjehuruci sa vanjske strane al nije strasno,to ce sve fino da se odradi...a farbanje nzm jos..najvjerovatnije cu da uspricam zadnja 2 boka i da lakiram haubu(ovo sto je udareno)i blatobran da ponovim u crno,to je to ...
 
Član
ova Slatina je beton,
sad kad smo invisible i ja bili pa smo se malo provozali,
kontam se da mi je suzukija sad malo da ga izderem ovuda
 
Član
E posto vidite da mi je auto na celicnim felugama,vjerovano se pitate gdje su alu feluge..??ahahah
Odnjeo sam fele da se prepoliraju i da se srce prefarba u drugu boju...nije mi nekako sjela ova plava..:icon_rolleyes:
 
Član
e juce se opet malo radilo oko hondice,tacnije zamenio sam zadnji desni lezaj koji je uzasno brujao...usput lezaj sa glavcinom 140km,al aj makar je kvalitetan (valjda):icon_confused: i malo sam dotegao prednji branik sav je labav nesto bio neam pojma.. :cool:
i jos koja slikica sa Slatine..slika nikad dosta ;)













 
Top