Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
E pozdrav drustvooodugo se nisam javljao....Ovih dana teku pripreme za lakiranje auta i prikupljaju se neki "tuning" djelovi :D
danas smo malo nagibe regulisali i postavili shortshifter,postavljena rucica mjenjaca SKunk2 :D
Neki "hajwind" spojler za gepek je na putu za BL :D
neke gewinde se narucene i tako :)
evo par slikica od danas






 
Član
navrno sam do kraja navoja :D





a bice wind,njega cu montirati poslije lakiranja :D i nisam se jos odlucio za boju....:icon_cry:
 
Član
e da vas obavjestim da jo honda parkirana u garazu i da su poceli radovi sto se tice lakiranja i mjenjanja zadnjih rubova....
obavjestavacu vas sa slikama,kako se sta bude radilo cisto da ste u toku ;)
evo par slika za pocetak








 
Član
Idemo dalje radi se radi lijevi truli unutrasnji rub zamjenjen a vanjski rub perfektno upasan :D By MEE















 
Član
Polako se radi na sve se pazi nadam se da nebi trebalo biti nikakvih propusta ;)
A sto se tice boje to cete da vidite kad se auto lakira :D nebi da otkrivam ;)
Juce smo krenuli sa kitovanjem zadnjih rubova i packica po autu,takodje kupljena nova hauba posto je stara bila u totalnom ku*cu i prednji branik koji je pukao na 60 mjesta....Prednji branik i hauba su od sedanke mislio sam da mozda nece pasati ali smo uspjeli uklopiti....Juce sam skoro cijeli dan stimao zazore na blatobranima i haubi....Heben poslic :D
evo slika























 
Član
ma to su neke bezze bile tu u garazi pa mi namontirali da se ne voza na diskovima :D
Auto skoro pa gotov radimo PUN GAS !!! Juce bacena prva ruka filera,danas oslajfan neke finese popravljene odradjene i za koji dan lakiranje ;)























 
BHT Ovisnik
jaooo ne, pa taman sam nasao nekoga na koga mogu reci da se furam sa crnim frontom:D


salim se, sretno u radovima, vidim pedantno to ide:cool:
 
Top