Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
Ne vjerujem brate, imam ispite tada :/ Idem u Osijek sigurno, naravno onaj drugi event i sve sto bude u augustu, krajem jula i u septembru/oktobru, i bit cu u Sarajevu na SR.
 
Član
Opa auto u subotu lakiiran :D sto se mene tice ispao je kao bombonica jos samo poliranje i to je to :D evo slika














































































Naravno sklapanje je odma pocelo ima poteskoca oko vracanja kedera ali polako guramo tako da trebalo bi danas krajem dana da se to privede kraju :D
 
Član
Juče sam prisustvovao sklapanju.. Sklapa se fino ... Jedva čekam da je vidim.. A zar nisi imao crveni pod .. :icon_question::icon_smile:
 
Član
Imao sam crveni tepih,ali sam ga izvadio jer nisam imao adekvatne siceve....kad nabavim 2 kadice vracam tepih :D
 
Član
Evo bice danas predvece,montirtana je i saljba napokon....sad su ostale jos neke sitnice,granu rosvrajnu cekam nadam se da ce biti do subote da to bude spremno za nedelju :D
 
Član
















Evo ga napokon autic na drumu,ponovo se vozimoooo.....samo moram jos saljbu opet poljepiti jer mi mrvicu pusta i danas montiran novi izduv isto grana 4-2-1 sa jedne trkace hondice....vise detalja uskoro
 
Član
Sta je nema niko komentara :D :D nevalja a ?
Evo par slikica iz Gradiske sa MEET-a :D































moja ekipica MKM Racing :D



 

OmO

Član
Ima komentara nije bilo slike gotove Honde sa felgicama ;D
Odlicna je, samo jedna zamjerka za motorni prostor..

Operi ga :D Ostalo je sve udure :cool:
 
Član
Ma joj dan ranije sam sve sklopio nisam stigao,sad kad uhvatim jedan dan ima da jedem sa njega :D
 
Top