Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
Ja bih na tvom mjestu i ofarbao auto u X boju a front u drugu cisto radi "tradicije" i fazona jer to tim hondama po meni i pristaje.
Kad se samo sjetim iz F&F onaj fazon bez haube.
Mozda glup predlog ali...
 
Član
pa svaki prijedlog je dobar ali ovaj put sam se odlucio da auto bude jednobojan :D dosadilo u 2 boje ...;)
a sto se tice TRULEZI i ZASTITE to je reseno na podu su bile 2 fleke tamo gdje se postavlja dizalica i to je reseno rubovi sa unutrasnje strane ispod oko solja i po podu.. sve zasticeno voskom dekalinom bijelim i crnim :D
sutra bi auto trebao da se pocne vec parcijalno lakirati stokovi oko gepeka sa unutrasnje strane vrata pa posle sastavljanje i onda idemo komplet sasipanje :D
 
Član



U toku je izrada nove izduvne grane od sa sirim cijevima takodje 4-2-1 unutrasnji fi 47 tako da ce jos lakse da izduvava :D

















eto ga napokon auto komplet sprickitovan pred lakiranje,jos sad da ostoji koji dan da se to stegne kako treba i onda lakiranje :D do tad cu da radim neke druge sitnice na trapu...trebao bih da ubacim uniboole na zadnji trap one velike i da unutrasnjost dobro operem i spremim za montiranje :D
 
Član
Hvala,hvala,evo ova 3,4 dana nismo nista radili malo smo pustili da se stegne sprickit da to sve fino bude osuseno da nema nikakvih komplikacija....
Evo samo 2 slicice kako ce da izgleda taj prednji branik ima malih razlika ali za sad ostaje on dok ne nadjem neki koji je savrsen(naravno org.civic nikakav tuning) :D


 
Član
Brate ja ne vidim razlog zasto se tebi ne svidja ovaj branik od sedanke? Meni je on cak mnogo ljepsi od onog HB, jos kad legnu njegove maglenkice pa to je vrh, vjeruj mi da je ovo dobar OEM fazon, ja ne bi ganjao njen branik, meni je ovaj mnogooo ljepsi...
 
Član
Brat nije da mi se ne svidja neko neke linije branika ne prate liniju na blatobranu,ako znas ima onaj falc na blatobranu sirine nekih 4,5cm e taj falc prelazi i na brani a na ovom braniku je on nekih 3cm pa tu je razlika...inace ovaj branik je meni kao bombona :D
 
Član
Pa ima li nacina da ti to limar malo popravi, nanese git ili nesto? Jer je fakat prelijep, bas je JDM...
 
Član
Opa stokovi vrata sa unutrasnje strane,gepek hauba,unutrasnjost(koliko je trebalo :D) sve lakirano petak komora subota sklapanje i nedelja ako0 Bog da pravac Rijeka meet :D





























 
Član
Opa, svaka cast ! Ides znaci u Rijeku, govore da ce biti bas lose vrijeme, slikaj sto vise mozes da nam preneses dio atmosfere :)
 
Član
vidis da slikam ko budala svaki detalj :D
A sto se Rijeke tice jbg vidjecu jos kakvo budu vrijeme prognozirali mada su oni u Rijeci rekli kakvo god da bude vrijeme da ce se meet odrzati jer ako bude kise meet ce se odrzati na predzadnjem spratu tog centra koji je naravno natkriven a ne na krovu;) ;)
 
Član
To vrijedi otici i pogledati, nema sta. Jedan od najjacih meetova by ŠekoRejsing :D Btw , moram ti dat neke upute za Rijeku... al to na fbu :D
 
Top