GOLF V GTI ILI OPEL CORSA OPC

GOLF V GTI ILI OPEL CORSA OPC

Član
Ako hoces brži auto, uzmi Golfa GTI. Ako hoces nesto ekskluzivnije, uzmi Corsu.

Osim vece atraktivnosti, ne vidim druge prednosti Corse u odnosu na Golfa GTI...
 
Član
kao sto je neko gore rekao svaka mu cast ako niste probali nemojte komentaristati samo bezveze lupate gluposti i kvarite forum, drugo momak je naveo dva auta koja su vjerovatno usla u najuzi krug ne znam odakle vam pravo i kakve su to gluposti da preporucujete nesto trece cetvrto, na ovako jednostavno pitanje ovoliko gluposti stvarno se treba potruditi, ja ti ponavljam brate uzmi malo corsicu na probnu voznju ako mozes ikako na par sati ili dan pa onda golfa i vjeruj mi da ces znati da ce te jednostavno privuci pravi i da ces se zaljubiti u jednog od ta dva, stipu ove gluposti od fanova i jednog ili drugog auta pa ti preporucuju brate to je samo pitanje ukusa koje ces ti sam rijesiti i realno ne mozes pogrijesiti bit ces sretan sta god da uzmes,
1.NADJI
2.PROVOZAJ IH ( PROBAJ TESTIRAJ STO DUZE VREMENA MOZES )
3.I KUPI

brate sad se ja osjecam bezveze jer sam morao ovliko pisati na ovako jednostavno pitanje ali fakat ne mogu vise da citam glupost ( cast izuzetcima njima cak skidam kapu )
 
Član
BART je napisao(la):
vi se ovde raspravljate a on nakraju nece nista kupit , to je inaace tako :lol:

pa dobro brate kupio ne kupio momak je postavio pitanje jednostavno treba mu pomoc a ne da ga zbunjuju sa nekim komentarima nadam se da se slazes sa mnom, i :) mozda si u pravu ali ja se nadam da ce ga predstaviti ubrzo i da nece odustati od ove varijante i da na kraju ne bude neki dizel radi najgoreg moguceg razloga ma puno trosi :) samo to da ne bude :) jezim se od takvih.
 
Član
Gle sva svaka cast nekima, a drugima otkuda pravo da komentiraju nece taj nista kupiti, samo bzvz postavlja pitanja itd.itd. ako sam lijepo pitao izmedju ova 2 auta, nadao sam se da je netko obadva vozio pa moze reci iskustva, a ne 2 posta ok, a onda sljedecih 23 sprdanje i predrasude ( cast izuzetcima)
Ova 2 auta su mi usla u finalni izbor i samo sam pitao ako netko zna dobre informacije iz prve ruke, a ne rekla kazala.
I otkud vam pravo da me kritizirate ili bilo sto, kada me ne poznajete, niti znate da li imam kes da kupim 32 GTI-a ili da jedva skucam za jednog. :)
Znam da auti nisu ista klasa ( GTI=Astra OPC, POLO GTI= CORSA OPC)
Kuzim sve ali samo sam pitao jednostavno pitanje a ovo je sve otislo predaleko.... :)
 
Član
golf definitivno, nije se corsa opc nesto pokazala na cesti

http://www.zeperfs.com/duel1574-1256.htm
 
Član
ako pitaš koji je auto bolji tu ti ne treba puno pameti, corsu nisam vozio ali mislim da je smiješno porediti ta dva auta,
ali ako je u pitanju lični ukus onda si tu sam, samo ono što se tebi sviđa je baš i najbolje, ja kad sam kupio GTI-a rekli su mi mogao si audija 6icu kupiti za te pare, istina i audi je i bolji auto, kvalitetniji, ali nema ono što ja volim :)
zato sretno i pametno, uživat ćeš kojeg god da uzmeš ;)
 
Top