GOLF V GTI ILI OPEL CORSA OPC

GOLF V GTI ILI OPEL CORSA OPC

Na stranu sto sam mrtvi Opelovac ali samo razmisli koliko ima golfova GTI i koliko Corsi OPC na nasim prstorima. Ako zelis da budes copy/paste uzmi golfa , ako hoces da budes jedan od rijetkih uzmi malu jurilicu koja ima sjedista u kojima ces spavati. Takodje mozes pogledati malo klipova o Corsi i vidjet ces kakav je to auto. VW jest firma na stranu al djaba kad su im auta generacijama samo oblija dok je Corsa OPC nesto sasvim drugo. Jest da je ona vise u klasi Pola al moze parirati i sa vecim autima , ako vec trazis slicne rivale onda mozes ici i na Astru H OPC
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Corsa je raketa sa 192Ks i 900Kg.
Dakle Corsa OPC:cool:

Ima možda ako izvadiš sve siceve, klimu i svu moguću opremu:lol:

Golf je brži, u svakodnevnom životu mnogo ugodniji za korištenje, mnogo kvalitetnije je urađen, ima bolje podvozje...Bolji je u skoro svim bitnim segmentima i on bi bio moj izbor :icon_biggrin:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):
Corsa je raketa sa 192Ks i 900Kg.
Dakle Corsa OPC:cool:

Ima možda ako izvadiš sve siceve, klimu i svu moguću opremu:lol:

Golf je brži, u svakodnevnom životu mnogo ugodniji za korištenje, mnogo kvalitetnije je urađen, ima bolje podvozje...Bolji je u skoro svim bitnim segmentima i on bi bio moj izbor :icon_biggrin:

Pardon ne procitah posta kvalitetno.
U saobracajnoj kod poznanika sam vidio da pise 906Kg (masa praznog vozila)
a imala je i siceve i klimu:D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Malo jest teza , vaga 1200kg

E onda sam ja lose preveo ..
Sta znaci ''eigengewicht'' onda??:icon_question:

Pisalo je Eigengewicht 906Kg:icon_confused:


EDIT:
Evo nasao sam

1120 - 1298 (depending on engine)

Moja greska...
 


VS





VS





VS



Ko god ima malo ukusa o autima reci ce da je OPC ljepsi u svakom pogledu , e sad ako si neki sumaher da ti je bitno sta taj auto moze dok glumis kamikazu onda valjda uzmes GTI-a koji opet za dlaku bjezi OPC-u ako opste bjezi ne ulazi mi se u tu raspravu znam da je OPC malo zlo i nikad mi nije palo ma pamet da poredim ono "kinder jaje" od auta s njom :cool:
 
Top