GOLF V GTI ILI OPEL CORSA OPC

GOLF V GTI ILI OPEL CORSA OPC

Član
Ja vise volim opel, i ova corsa mi je ljepsa puno a i9de to, al bi ipak GTI uzeo nekako mi je veci za svaki dan se voziti
Al svakako da si vise primijecen sa corsom pogotovo ova opc boja im je drama :D:cool:
 
Član
Svaka cast decki na ovoliko postova, i slazem se s vecinom stvari, pogotovo ono Copy /Paste, ali sam cuo da Opelovi motori 1.6 Turbo imaju problemayjer s kim sam god pricao i da ima OPC, rwkao je da je stavljao kovane klipove?!?!
Zasto????

Oggy Boy stvarno si smijesan. Ostalima hvala.
 
Ja sam gledao par projekata i svi su stavljali kovane iz razloga sto su stavjali i veci turbo i dizali KS. E sad najbolje ti je da se prijavis na neki hrvatski forum OCC npr i da pitas jer tamo ima par OPC Corsica
 
Član
Ma vw je zakon :icon_smile: .... I pusti ti te price copy/paste, mnogi bi ga vozili samo da imaju kesa za njega!
 
Član
Paaaaaa nesto su mi slicni ...:)
Ali GTI je GTI.....
Sad imam Golfa V 1.9TDI a i nesto kesa, pa razmisljam sto da uzmem da se malo izgustam, na more jos malo,, autoput, semafori..... :)
Znate na sto mislim.....
 
VRATAN99 je napisao(la):
Paaaaaa nesto su mi slicni ...:)
Ali GTI je GTI.....
Sad imam Golfa V 1.9TDI a i nesto kesa, pa razmisljam sto da uzmem da se malo izgustam, na more jos malo,, autoput, semafori..... :)
Znate na sto mislim.....

Ako ti je GTI GTI onda uzmi GTI-a vrlo jednostavno ali isto razmisli sve sto je GTI vamo je OPC , ili Megan RS sto je rekao momak to ti je najbolja opcija , najnoviji je a zvjersko auto
 
Član
Kakav bolan Golf,njega će uzet samo čistokrvni VW-ovci koji ne vide dalje od VW-a :D

Golf je previše isfuran.Što se tiče ova dva vozila iz naslova,naravno da bi to bila Corsa,baš je ono unikatna naspram Golfa

http://0-100.hotnews.ro/home/wp-content/uploads/2010/12/In-Garajul-Nostru-Renault-Megane-RS-15.jpg

Iskreno da imam pare za te aute,prije bih uzeo Megane-a,pogledaj samo tu liniju :icon_eek:
 
Član
golfa sam probao i solidan auto, solidno ide sa takodje solidnim motorcicem i konjicima sve u svemu jedan jako fin i zanimljiv auto, corsu nisam probao ali sam siguran da je tu negdje, po ovim fotografijama ima ljepsih detalja od golfa ali i ruznih doduse sve je pitanje ukusa, ti obavezno probaj malo se druzi sa golfom malo sa opelom ako mozes po par sati minimalno i brate osjetices sta je za tebe jer je ovo prepiranje bez kraja neko voli golfa neko opela a ti probaj i jdenog i drugog i pravi ce te privuci vjeruj mi i gotova stvar, sretno i pozdrav.
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Svi lupaju pa da i ja: Ja bih G60
http://youtu.be/js-VWBs_WL4

lijepo lupanje :) i ne lupaju bas svi neki stvarno zele pomoci, lijep golf na clipu lijepa i corsa samo sto je razlika u godinama ogromna i u opremi to je jedini razlog zasto bi ovaj klip nazvao lupanjem i kad bi birao izmedju ova dva auta mislim da je 90 % ljubitelja auta na strani opela pa cak i dosta ljubitelja gti-a bi uzeli opela, mladje auto, manje kvarova, ljepsa opustenija voznja uz svu opremu, bolja cjena kad je bude i prodavao ali eto svako ima svoje misljenje neko voli crni neko plave jbg. takvi smo.
 
Top