golf MK4

golf MK4

Član
Stavljeni Xenoni i pozicije LED,takodje i u unutrasnosti ubacene LED sijalice koje se ubacuju u Angel eyes prstenove kod BMW-ova(dobio to i padne mi na pamet da ubacim da sija),pa je preradjivano i sija prejako
LED-Bulb-for-BMW-BMW-Angel-Eyes-LD-292-.jpg

ovo je u pitanju
prednja maska nova i znakovi na farbanju u crno
uskoro slike
farovi i dalje stoje, potraznja za Hella lijevim farom je i dalje
i potraznja za nekim falcarama od 17" i 8+ Jota :D
 
Član
mitre neizivljeno djete kad te uhvati ta neizivljenost ti se skinu u kupace i uzmi kovu vode al hladne i poli se da ti se smire strasti. idoli su ti sve pogresni ljudi koji te vode u stetu :p :p :p nadji neko domacinsko dete za uzor. a prodaj golfa i kupuj bimera :p samo lagano :)

pozzz bracala :)
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
mitre neizivljeno djete kad te uhvati ta neizivljenost ti se skinu u kupace i uzmi kovu vode al hladne i poli se da ti se smire strasti. idoli su ti sve pogresni ljudi koji te vode u stetu :p :p :p nadji neko domacinsko dete za uzor. a prodaj golfa i kupuj bimera :p samo lagano :)

pozzz bracala :)

hahah neda Cale Bimera,ja sam za to bio zagrijan,ali zadnja vuca,kaze nije to za mene :D
 
samo polako ;)
koji je kod boje, imas u gepeku ispod tepiha
pa procitaj ako ti nije problem,, ovo je crna
klasicna bez perle :icon_question:
 
Član
lijep je golf samo bi ja jos odradio farove u crno otvorio ih i odradio sve u crno..a stopke folijom zatamnio gdje je zmigavac i rikverc svijetlo...;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
samo polako ;)
koji je kod boje, imas u gepeku ispod tepiha
pa procitaj ako ti nije problem,, ovo je crna
klasicna bez perle :icon_question:
pogledacu ovih dana pa cu napisati. :D



soffa je napisao(la):
lijep je golf samo bi ja jos odradio farove u crno otvorio ih i odradio sve u crno..a stopke folijom zatamnio gdje je zmigavac i rikverc svijetlo...;)
to mi je u planu,ali imam problem lijevi far mi je Valeo,a desni Hella, a Valeo se ne moze otvoriti,pa sam u fazi potraznje za lijevim Hella farom,cim ga nadjem odma ide otvaranje i farbanje u crno,a stopke ovih dana ide to :D
 
Član
izmjene po pitanju stop svjetala, R32 USA Look
evo slika jedna na brzinu,bice jos ovih dana
34pyq03.jpg

a evo i slika od opruga
2uf7w92.jpg
 
Član
bracala sve je to lepo i imas ukusa al bice mi te zao kad sve to upakujes i skontas da valja motorizaciju uraditi :)
 
znaci kopirao si me po pitanju stopaljki :D
salu na stranu 4x ljepse, uslikaj izbliza dsa vidim kako ste uradili jel providno
da niste puno zacrnili,,
pogledaj kod mene kako sam poziciju uradio na stopkama, pozz
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
znaci kopirao si me po pitanju stopaljki :D
salu na stranu 4x ljepse, uslikaj izbliza dsa vidim kako ste uradili jel providno
da niste puno zacrnili,,
pogledaj kod mene kako sam poziciju uradio na stopkama, pozz

moze se reci :D
dobro je, dobro je ispao, nije puno, taman :D

A danas neocekivano nabavljene i felgeee
u pitanju su BBS RKII dvodjelne 7.5J ET35 :) :) :)
evo sta je u pitanju, a bice originalne slike ovih dana,nisam stigao uslikati,a sutra ce vjerovatno i proba na autu :D
1338498523.jpg
 
Član
Ni slucajno na golfa borin front,nestoji nikako
samo uradi ono kao sto si postavio sliku
USA style
i to je to
 
Član
sve super... lepo napredujes

one stopke nisu nikad bile na R32, samo GTI ih je imao, i da naravno za US trziste.
 
Top