golf MK4

golf MK4

Član
Tinki je napisao(la):
Svaka cast ;)
Jos samo da mu nabacis farove, blatobrane i haubu od Bore i to je to :cool:
Bora front nista,ne odgovara mi
naprijed farovi u crno cim hellin far nadjem i to je to,cak nisam htio ni masku bez znaka

deez je napisao(la):
sve super... lepo napredujes

one stopke nisu nikad bile na R32, samo GTI ih je imao, i da naravno za US trziste.

a nisam znao za to sa R32 ili GTI a negdje sam procitao pa sam mislio da je tako uglavno navodno je za US tako :D








boleM je napisao(la):
Ni slucajno na golfa borin front,nestoji nikako
samo uradi ono kao sto si postavio sliku
USA style
i to je to

bice, samo hella far da bude i farovi crni i pozicije narandzaste kao Ameri :D

a dooslo do komplikacija,felge razlicite tj. tri su iste jedna se razlikuje nije isti model
drugacije "srce" i covjek od kog' sam kupio nije znao njemu dosle i na kamaru ih stavio nije ni gledao kao ni ja jer je dosta slicno,cak i dok sam montirao nisam shvatio razliku i mnogi ne vide dok im ne kazem,a kada se uoci primjeti se
e sada ne znam da li da ih vracam jer sam mijenjao za svoje 16ke uz lijep dogovor a i ne smeta mi sto je razlicita jedna toliko, mozda da to bude neki novi trend, cak razmisljam da je ofarbam u drugu boju :D
sutra vise slika za sada samo ovo
2h6wwp3.jpg


mjtfrc.jpg


14ubdxx.jpg



i evo na ovoj se slici vidi razlika izmedju felgi, to je taj jedan izrod :D
8vnji1.jpg
 
Član
haha
bice dobra fora sa razlicitim felgama :cool::cool:
mislim da sam te vidio vcrs uzivo,zajedno smo bili na praoni :cool:
 
Član
haha jos nju samo ofarbas u neku drecavu boju...salim se..meni se svidja ova desna felga sa tanjim ovim rebrima..i de jednu fotku po danu zadnjeg dijela da vidimo stopke kako dolaze do izrazaja...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
haha jos nju samo ofarbas u neku drecavu boju...salim se..meni se svidja ova desna felga sa tanjim ovim rebrima..i de jednu fotku po danu zadnjeg dijela da vidimo stopke kako dolaze do izrazaja...;)

i meni se ona svidja, a ona je jedina takva ostale tri su kao lijeva xD evo slike sace :D

malo slikica :D
inyg7n.jpg

15dophk.jpg

3343llw.jpg

14wxb4j.jpg

far Hella uskoro u mojim rukama nadam se pa ide rastavljanje farova i farbanje iznutra u crno nadam se uspijesno. :D
takodje i neki Remus bi trebao pasti,jos je potraga u toku i pregovori
najvjerovatnije bice sa dvije okrugle rore. :D
 
Član
ova sto je jedna i bolje izgleda nek ti covjek nadje jos tri..:D..nego jel ova veca felga nekako mi izgleda vece a i bolje...a stopke jesi radio skroz crnom folijom...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
ova sto je jedna i bolje izgleda nek ti covjek nadje jos tri..:D..nego jel ova veca felga nekako mi izgleda vece a i bolje...a stopke jesi radio skroz crnom folijom...;)
ma i on ih je dobio neko mu uvalio jer su iste gume na sve cetiri felge,tako da je neko znao za razligu sigurno je jedna zeznuta pa ova se iskopala :D
a ista je dimenzija sve 4
i stopovi su bojom radjeni i izgleda crnje na slikama uzivo je ekstra :D
 
Član
u sta ste gledali i ti i stevo. iskreno ja bih ratio i kompletirao to sve. a ako hoces neku foru sa raspar kupi negdje 17u radi zeze a ovako kompletiraj kako bog zapovjeda. a tu pricu da kao nije znao malo mi smjesno. jer iz aviona se vidi razlika.

il kuj gvozdje kako treba il ne gari guzicu. nemoj da ti dupe zine sto su dvodelne kad vec radis sa stilom uradi kako treba.
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
u sta ste gledali i ti i stevo. iskreno ja bih ratio i kompletirao to sve. a ako hoces neku foru sa raspar kupi negdje 17u radi zeze a ovako kompletiraj kako bog zapovjeda. a tu pricu da kao nije znao malo mi smjesno. jer iz aviona se vidi razlika.

il kuj gvozdje kako treba il ne gari guzicu. nemoj da ti dupe zine sto su dvodelne kad vec radis sa stilom uradi kako treba.

meni je mocno ovako :D bolje nego sa 16kama tako da ce ostati ovo :D
 
Član
mogao si naci i neke druge 17ke. mislim da si ovde ispao malo "prevaren" al tvoja volja i tvoj pazar. vidices posle sta ce i kako biti. nije on dzaba pristao na pazar 1 za 1. svjesno odradio i boli ga briga.
dok je konja bice i jahanja :D
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
mogao si naci i neke druge 17ke. mislim da si ovde ispao malo "prevaren" al tvoja volja i tvoj pazar. vidices posle sta ce i kako biti. nije on dzaba pristao na pazar 1 za 1. svjesno odradio i boli ga briga.
dok je konja bice i jahanja :D

jebije brato stas',meni dobro i ovako :D
 
Član
pocelo smirglanje i poliranje felgi, rastavljene i skinuta plastifikacija sa falca
1 malo zakacena, pa je odnesena da se to povari malo,ostale 3 u ekstra stanju
13191_540893465934046_1488492850_n.jpg
 
Top