golf MK4

golf MK4

Član
masala :icon_sad: :icon_sad:
al nek je tintara ziva sredice se lim
koja je bandera fasovala,ja sam sinoc promasio jednu za 5cm,da nema u njoj kaki magnet pa da nas provlaci :icon_smile:
 
Član
boleM je napisao(la):
masala :icon_sad: :icon_sad:
al nek je tintara ziva sredice se lim
koja je bandera fasovala,ja sam sinoc promasio jednu za 5cm,da nema u njoj kaki magnet pa da nas provlaci :icon_smile:

semafor kod kuglane ja pao :/

soffa je napisao(la):
steta bogami nego jesi ti dobro..

Boze moj, ziva glava, ja dobro, nisam se ni ogrebao

Solomaher je napisao(la):
Nek' se zdravo i nek' stoji pravo ;) A ostalo se sve da dotjerati! :cool:

ma to, nek je glava ziva i nek niko drugi nije stradao
 
Član
znaci nema magneta :icon_smile:
u mom slucaju je bila bandera od rasvjte kod carne,al sva sreca pa me nije pogodila :icon_smile:

al fino si ti njega kucio,jesil makar oborio semafor,al steta jebote bas si kreno fino sredjivat i et sranjeta
 
Član
boleM je napisao(la):
znaci nema magneta :icon_smile:
u mom slucaju je bila bandera od rasvjte kod carne,al sva sreca pa me nije pogodila :icon_smile:

al fino si ti njega kucio,jesil makar oborio semafor,al steta jebote bas si kreno fino sredjivat i et sranjeta

malo je rec' fino,ma jasta sam iskrivio ga skroz,jbg sve spremno bilo za ljeto,felge opruge da bude vrh i et' neda se,sad na prodaju ide on i trazim nesto drugo,golf 3 ili tako nest
 
steta drug, ali opet kad skontas nije to strasnio nisu za golfa skupi dijelovi
nadji nekoga ko prodaje dijelove dace ti sigurno dobar popuist za sve te dijelove,,
hauba 100, hladnjaci 150, karambolka maska 120, presarafas to sam i polako,,
nije prevelika steta,,
ako odlucis te diojelove prodavati sto imas javi na pm, felge opruge,, pozz i sa srecom
da to napravis cim prije, ;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
steta drug, ali opet kad skontas nije to strasnio nisu za golfa skupi dijelovi
nadji nekoga ko prodaje dijelove dace ti sigurno dobar popuist za sve te dijelove,,
hauba 100, hladnjaci 150, karambolka maska 120, presarafas to sam i polako,,
nije prevelika steta,,
ako odlucis te diojelove prodavati sto imas javi na pm, felge opruge,, pozz i sa srecom
da to napravis cim prije, ;)

razmisljam jos druze,ali nisam financiski u mogucnosti,sto imam ode za kaznu...
ok druze
 
Stvarno steeeta druze, nemogu da vjerujem tako fino poceo sve i vid sada, to je nesto naj gore sto se moze desiti jednom ''tuneru'' jbg.
Al ako bog da, da sredis to sto pre. ;)
 
bolje da se nije desilo al nije ti ovo neki razlog da prodas auto pravila su se i mnogo gora od ovoga ako nemas love bolje rastavi i parkitaj makar godinu da se napravi nego ic na losije auto kao golf 3 sretno svakako
 
Član
Passat B5.5+ je napisao(la):
Stvarno steeeta druze, nemogu da vjerujem tako fino poceo sve i vid sada, to je nesto naj gore sto se moze desiti jednom ''tuneru'' jbg.
Al ako bog da, da sredis to sto pre. ;)

jbg,bice bolje,sta je tu je ne moze se vratiti vrijeme,idemo dalje :D

dadao_style je napisao(la):
bolje da se nije desilo al nije ti ovo neki razlog da prodas auto pravila su se i mnogo gora od ovoga ako nemas love bolje rastavi i parkitaj makar godinu da se napravi nego ic na losije auto kao golf 3 sretno svakako

pa nije neki,i steta nije neka ogromna,sasija nije iskrivljena,nisam udario onim glavnikm dijelom pa da povuce i krov i sve ostalo,imam nekih ponuda da mijenjam pa cu razmisliti jos,a da cekam godinu pa nekad da ga sastavim,nekako mi ne odgovara,jos nisam bio prezadovoljan jer je golf samo 1.4 pa i to da je neki TDI ili da je makar 1.6 pravio bi ga vjerovatno,mada jos nista nije odluceno jer sam i sa ovim bio zadovoljan,fino me sluzio :)
 
Druze parkiraj to, i cekaj bice posla bice para sredit ces ti njega nemas gdje zurit nije to neka steta sad ogromna.
Parkiraj ga i pricekaj malo dok ne zaradis nesta, prodaj te druge felge ako imas viska i te opruge sto kazes da si pripremio za ljeta skupi para i popravi golfa steta je da sa takvog auta ides na slabije kao sto je golf 3, ne isplati ti se to nikako a posle golfa 3 tesko ces prodat.
U glavnom na tebi je da odlucis mi ti samo dajemo predloge. ;)
 
Član
Passat B5.5+ je napisao(la):
Druze parkiraj to, i cekaj bice posla bice para sredit ces ti njega nemas gdje zurit nije to neka steta sad ogromna.
Parkiraj ga i pricekaj malo dok ne zaradis nesta, prodaj te druge felge ako imas viska i te opruge sto kazes da si pripremio za ljeta skupi para i popravi golfa steta je da sa takvog auta ides na slabije kao sto je golf 3, ne isplati ti se to nikako a posle golfa 3 tesko ces prodat.
U glavnom na tebi je da odlucis mi ti samo dajemo predloge. ;)
ma znam druze,razumijem, a idem u skolu tako da slabo sta da cu zaraditi,eventualno preko ljeta bi mogao nesto,kada bi nasao posao,ali to kod nas je znas kako,imam neku ponudu da mijenjam za BMW e36 pa cu vidjeti,trebam ga otici pogledati,a i ako uspijem sa starim dogovoriti jer je protiv toga da uzmem BMW uvijek bio, jer sam i prije golfa razmisljao o BMWu,pa cemo vidjeti sta ce biti i kako. :D
 
BHT Ovisnik
steta,stvarno u zadnje vrijeme mi s foruma nemamo srece,svaki tjedan netko osvane kako je udario,daj Boze da je ovo kraj,al ajd popravit ces,imao sam isti slucaj neki dan,malo i vise stete,rijesit ce se,popravi pa prodaj kasnije ako je vec 1.4...
a poslije ovog tesko da ce ti dati BMW, meni je moje auto pa mi kvocaju kako sam ga razbio neki dan,ti i tvoje jako auto bla bla,iako znaju kako sam udario...
 
Top