GOLF MK4 SR PROJECT MOMO UPDATE!

GOLF MK4 SR PROJECT MOMO UPDATE!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hadzi extra golf...svaki put se okrenem za njim kad ga vidim :))) nisam znao da te ima ovde ;)
poz od Likvida aka Ziri :))))
 
Super Moderator
fin je sprijeda... ali nazad mi se nista ne uklapa drug... felge su mjera a isto tako i farovi... karambolka (prednja) da ne pricam ;)
 
golf je strava,odlicno sve leglo,ujedno imas moj styl sredivanja,samo bi ja jos osim spustanja
stavio krovnu spojlu,il onu originalnu mk4,u liniji krova sto ide nazad
 
Bice slika jos. Sutra stavljam. E ovako sto se tice zadnjeg kraja cekam te stopke vise aaaaaaaaaaaaaaaa..... sale daj pozuri to!:icon_mad: Znaci idu crne stopke full black, plus zadnji nastavak ce biti spojen sa branikom vlaknima, malo kita i tako to, i bice iz jednog dijela, A zbog stopki pozadi izgleda uzak pa me mnogi pitaju jel to polo, takodje imam u planu zatvoriti gepek i mozda brave, Zatim bocne lajsne ce se cupati i ide zatvaranje rupica i cleaning. Zaboravih reci staviti su i xenoni 8000K Sutra slike!

CoL3-99 je napisao(la):
http://autotrznica.com/auto.asp?br=4962&d=
imatu par slika :D

Ima i tu ali bice sutra vise. To malo stavio da ljudi zovu ako naidje dobra neka ponuda.
 
Član
nece biti tu "malo vlakana i kita" za nastavak, to treba podobro ucvrstiti inace ce ti pucat git i lak stalno an pregibu...nastavak opet nije sasvim krut, opet malo dise...;)
 
evo malo i svjezi slikica, nije me bilo odavno ali sad je skoro sve zavrseno pa ajde rekoh da malo to show. :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top