GOLF MK4 SR PROJECT MOMO UPDATE!

GOLF MK4 SR PROJECT MOMO UPDATE!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U pitanju je Golf MK4 SR 1.6. Evo konacno i dodje i taj dan i radovi su zavrseni, a u nastavku ce te vidjeti sta se to radilo. Za ovaj projekat zahvalio bi se A3M-u B.Luka, tacnije Sasi, i svom frendu Anelu (Bertonne Driver- AkA Wanel). Mozda se mnogi pitaju otkud u ovo doba tuning ali jebg dok su dijelovi stigli pa dok uhvatis majstora, svasta nesto. Pratim vec duze vrijeme ovaj forum na kojem sam vidio svasta, i hvala forumu na pomoci. Sto se tice slika sad cu postaviti samo neke posto nisam imao foto-aparat za svaku montazu, farbanje, skidanje, sorrie za to. Bodykit je na autu sinoc smo ga postavljali do kasno. enterijer je ubacen, farovi takodje. Danas popodne ko bude na forumu vidjece to sve i kako to ustvari izgleda (puno slika).

Ugrade je sledeci:

Body Kit Rieger RS4 look
Angel Eyes farovi black podloga
Uradnjena je koza u crno bijeloj verziji
Chrom Brave
Chrom naplatci za retrovizore
Exhaust Supersprint Sound Adjustable
Farbanje Enterijera
Stavljeni su i Dial Rings
Zatamnjivanje Full
Felne 17-ke

Evo golfaje u pocetku:
[attachment=13491]
Kupljene su samo stopke u A3M-u koje ce sutra biti zamjenjene sa novim posto mi ove pustaju vlagu.
I Onda je krenulo:
Auspuh
[attachment=13492]

Farovi
[attachment=13493]

Farbanje enterijera
[attachment=13494]

Prstenovi za satove
[attachment=13495]


Izvinjavam se narode zbog slika ali imao sam nekog posla neplaniranog, ali evo sad pogledajte kako je to ispalo. Nisam ga stigao oprati :icon_cry:!

[attachment=13537] [attachment=13538]
[attachment=13539] [attachment=13540][attachment=13541]
 
RE: GOLF MK4 SR PROJECT

Hvala!! U 12h idem nabaciti pragove jos mi ostali oni pa onda odmah slike idu. Ja sad sisao nesto do prodavnice i onako prolazim pored golfaje i upade mi u oci front njegova premocno izgleda. Sinoc nesto nisam ni zagledao puno.
 
Član
RE: GOLF MK4 SR PROJECT

fino si kreno,samo po meni bi ti trebale vece felge,malo je tebi 17"
 
Član
RE: GOLF MK4 SR PROJECT

Jutros sam gledao auto Golf je extra , prednji branik ubija uostalom postavice slike valjda pa se nagledajte :cool: :cool:
 
Član
RE: GOLF MK4 SR PROJECT

Konacno da vidimo nesta i od tebe osim ''pozz i dd'' :lol:
Kako si ti zadovoljan usluznosti i vremenom dobavke u A3M-u ?
Po opisu se moze zakljuciti da je dobro,medjutim nista bez slika da se vidi kako je uklopljeno u cjelinu :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top