GOLF MK4 SR PROJECT MOMO UPDATE!

GOLF MK4 SR PROJECT MOMO UPDATE!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: GOLF MK4 SR PROJECT

Bez brige ako sutra nestignem odraditi montazu prekosutra sigurno slike obavezno!

Pike_gti je napisao(la):
samo sredi rupu na haubi od znaka i mozes usput napraviti neki bad look i to je to... javi se lov2xlr8-tu on ima nasavak za bad look original za g4 limeni samo se navari i farbanje ja vjerujem da ce ti prodati to jer on nece pravit nish... pozz
jel ovakav

[attachment=13729]
 
Član
RE: GOLF MK4 SR PROJECT

ja imam bad look nastavak i masku bez znaka marke jom.
bad look nastavak nije orginalni nego lim iz tri dijela treba ga samo jos podesiti kako treba,ono duzinu i zavariti,debljina je extra.
 
Član
RE: GOLF MK4 SR PROJECT

NADAM SE DA CES MI JAWITI KAD BUDE GOTOV.JA SAM TI SIGURAN KUPAC.........URACUNAJ NEKI MALI POPUSTTTT!!!PLAVUSA;)
 
Član
RE: GOLF MK4 SR PROJECT

MILA je napisao(la):
NADAM SE DA CES MI JAWITI KAD BUDE GOTOV.JA SAM TI SIGURAN KUPAC.........URACUNAJ NEKI MALI POPUSTTTT!!!PLAVUSA;)

Za promjenu....Padobranka..... :lol::lol::lol:

Hadzy je napisao(la):
Hvala ljudi. Sutra idu momo tens black na njega a u planu je i prerada u bad look ovo je sve bilo na brzaka, a onaj otvor na haubi majstor mi se zajebo ofarbao s kontra strane jebg, cekam stopke nove iz A3M-a trebaju stici do kraja sedmice. Ima tu jos posla ali ugllavnom ono glavno je odradjeno. O svemu vas izvjestavam idu i slike naravno. Pozz za sve!

Ja sam izabrao ove nadam se da ce mu leci posto su farovi crni stopke ce biti crne pa i ovo da bude u nekom tonu. Kakvo je vase misljenje za ove felne?




Gdje ces staviti na auto ovako ruzne feluge....:lol::lol::lol:

A koliko inca su?

BTW.... Fino sredjen golfek...
 
RE: GOLF MK4 SR PROJECT

Stavljene felne danas kasno, nisam stigao uslikati, sutra slike. Za one koji nezanaju u pitanju su Momo Ten-s Black :icon_smile:
[attachment=13814]

MILA je napisao(la):
NADAM SE DA CES MI JAWITI KAD BUDE GOTOV.JA SAM TI SIGURAN KUPAC.........URACUNAJ NEKI MALI POPUSTTTT!!!PLAVUSA;)
Moze budemo se dogovorili :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
RE: GOLF MK4 SR PROJECT

Super ;), malo lijepog vremena i odmah radovi :icon_smile: samo naprijed
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top