Golf Mk3 Cabrio Karmann

Golf Mk3 Cabrio Karmann

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Hvala momci;)

@S1ck: Slazem se ovo za tablicu, uz to mi se ne svidja ni ovaj nastavak za auspuh. Neko je uradio clean look gepek ali nije odradio branik za tablicu i ja sad ne znam gde bih mogao da je stavim osim ovde...
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

cestitam na novoj vozilici...odlicno izgleda ...ma ne bi ti njeg uzeo da nema plina,hehhe.. a ovi nek ne se*u puno po bravu...bravo i trojka...to je sve stvar ukusa..i jedan i drugi imaju i prednosti i mane....puno predjenih kilometara...:)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

predobro izgleda, ja ne bi mijenjo nista ;) mozda motor neki malo jaci i da bude jebenica :icon_smile: puno srece sa autom
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Dobar golfer ... al Bravo jos HGT :icon_sad: ti si lud :lol: zezam se ... svako ima svoje ... al HGT :123:
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Fin kabrijo a pogotovo kombinacija mat crne i karbona,nek je sa srecom i da se navozas;)...
 
Legend
RE: Golf Mk3 Cabrio

odlican je, jos ako ga planiras zadrzati odraditi farove u mat crnu, mislim da bi bilo lijepo;)
 
RE: Golf Mk3 Cabrio

sve je super ;) malo roru uvuci :icon_biggrin:

a ono sto tebi smeta i mene bas ljuti zadnja tablica bas je neproisljeno izmjestena
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

rore, tablica, potamniti svjetlosnu grupu naprijed i to je to.... golf san snova.... fakat je odlican :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top