Golf Mk3 Cabrio Karmann

Golf Mk3 Cabrio Karmann

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

pa ne znam sta kenjas super auto izgleda, svjetlosna godina ispred fiJata bar izgledom
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Hvala svima:cool: Svako ima svoj ukus, meni se ovaj auto svidja sto je cabrio i sto je lepo sredjen, a inace obican golf 3 i bravo po dizajnu ne mogu da se porede...P.S. Evo presao sam oko 100km vec sa autom i jako sam zadovoljan svim parametrima osim potrosnjom koja je verovali ili ne veca nego kod duplo brzeg i jaceg brava, mora da nesto nije u redu moracu to da proverim, sve ostalo za 10;)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

brate auto je bombona...nesvakidasnja trojkica....

drugo, skini 17-ske pa vidi potrosnju ili ga tjeraj kod majstora da pregledaju sve...sigurno nesto zeza ;)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Prelijepa trojka ,odlican izbor cabrio :cool: Nek je sa srecom,samo ja nebi 17-ke ja bi mu neke 16-ke jotarice al polahko tek je kupljen ;)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Za sada sam od tuniranja uspeo da pokvarim dvd u njemu sto je bio :D Neko je pitao koja je kombinacija ako nije tajna, nije tajna uzeo sam ga za brava i moju manju doplatu.
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Kad sredis to sa potrosnjom i ako odlucis da ce biti kod tebe bar neki malo duzi period rokaj plin u njega i to je to.
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

vladica85 je napisao(la):
Kad sredis to sa potrosnjom i ako odlucis da ce biti kod tebe bar neki malo duzi period rokaj plin u njega i to je to.

Vec je "roknut":D Plina mi i trosi previse, a na benz ga nisam testirao...Mozda treba samo da se nasteluje, a mozda su i lose membrane ili slicno.
 
RE: Golf Mk3 Cabrio

extra Golf, a sto se tice potrosnje trebo bi duplo manje trosit nego HGT, provjeri to kod majstora
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

GreenDevil je napisao(la):
extra Golf, a sto se tice potrosnje trebo bi duplo manje trosit nego HGT, provjeri to kod majstora

http://www.autoevolution.com/engine/fiat-bravo-1995-20.html
http://www.autoevolution.com/engine/volkswagen-golf-iii-3-doors-1993-18-90-hp.html
Fabricki podaci kazu da bi razlika trebala da bude samo 1l u kombinovanoj voznji, tako da ne ocekujem mnogo manju potrosnju, ali neka bude i ista, samo da ne ostane veca.
 
RE: Golf Mk3 Cabrio

bio sam musterija za jednog HGT-a i ko god ga je vozio zali se na potrosnju, trosi ko pokvaren VR6
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Moj je trosio 11-12l plina prosecno, daleko od toga da mnogo trosi, ko zna kako ga ljudi voze i sta im sve fali...
 
RE: Golf Mk3 Cabrio

Dellas druze,svaki dan pregledam oglase za kakvim Cabriom,to mi je san jos od polozenog vozackog ispita...Nazalost mi je trenutna situacija takva da u obzir dolazi samo kakav karavan cabrio :D
Pregledaj to za potrosnju i kada napravis nemoj ga dati nikome vise,dosta je jednostavniji za odrzavanje Golf od hgt-a,a ovakav kakav je i bolje izgleda,lakse se i jeftinije dolazi do Tuning opreme za njega i rezultat je najcesce ukusniji,jer VW je kod nas i oko nas tuning-cult marka ;)
Nek te dobro sluzi i da ga se dugo radujes njemu ;) ... i da te sto duze sunce sluzi ;)

Ah,da...Nemoj da se sikiras sto je sporiji od HGT-a jer to je VW,a VW ima svoju definiciju brzine:
"Sto sporije prolazis,duze te gledaju"
;)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Nermine hvala na lepom komentaru;) Ako situacija i meni bude to dozvolila, necu ga dati nikome vise mogu samo da nabavim drugi auto kad mi bude trebao, a ovaj da bude za kuliranje, naravno sada je luksuz imati i ovaj jedan. A to sto se tice posmatranja, definitivno svi gledaju u auto i gde god da stanem ljudi me zapitkuju oko njega :)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

dobro izgleda trojka i stoji joj boja bas, necu reci dal je bolji od brava jer ne znam ali ovaj dosta bolje zgleda jedina mana je mjesto za zadnju tablicu ali haj...
sretno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top