Golf Mk3 Cabrio Karmann

Golf Mk3 Cabrio Karmann

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Moze ovo da se uradi bez problema, delova ima 200e i ima dosta da se radi ali necu da ga radim, eventualno ga mozda uradimo i prodamo...Treba srediti kos, i zadnju polustranicu, amortizer se iskrivio, haubu masku i krilo zameniti i naravno jos nekih sitnica...
 
Član
:icon_sad:

Fino skršen, nema šta. Je li branik ostao čitav? Ono nazad se može ispraviti, nije neki problem veliki, bar mi se čini tako. Naprijed ima posla, ali nije ništa strašno ako nije krakove načeo. Vjerujem da je lafeta i to ispod popušilo, ali i to nije nešto mnogo strašno. Hauba, blatobran, vezni lim, far,... Ima posla dosta, treba samo napraviti spisak i vidjeti koliko sve ide ugrubo za dijelove. Da li je pod haubom neka plastika, nosak, boca najebala,...? Ovako grubo gledajući, limarijskog posla nema mnogo, ima samo poskidati skršeno i nabaciti novo, uštima i pripremiti za lakiranje. Podvozje me interesuje, tu ako je malo ukrivljeno, tu ima posla, ali ne vjerujem da je mnogo sjebano. Najbolje vidjeti kako se kreću stranci, uzeti jednog i raskupusati da se uštima, a kasnije ostatak prodati da se malo finansije srede.

EDIT: Evo vidim da sam počeo kucati u isto vrijeme kad i ti.
 
Član
Branik citav, podvozje isto, udario je u autobus koji je dosta visi pa nije sjebao nista dole...Kos je tu najveci problem od svega...
 
Član
dellas je napisao(la):
Branik citav, podvozje isto, udario je u autobus koji je dosta visi pa nije sjebao nista dole...Kos je tu najveci problem od svega...

Ma lako se to napravi, samo, tu su papreni po BG-u, to je problem.
 
Član
a jebaji ga jarane :icon_sad: kad će bit bit će, a da se sve to napraviti netreba ti puno para
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Branik citav, podvozje isto, udario je u autobus koji je dosta visi pa nije sjebao nista dole...Kos je tu najveci problem od svega...

Ma lako se to napravi, samo, tu su papreni po BG-u, to je problem.

Znam, ako ga ne prodam ovako, vozi se u Cacak da se uradi pa ce se prodavati.
 
Administrator
G2_1.6B je napisao(la):
Ovo sve postovi na isti kalup dajte nesto konkretno ...Zao i meni auta , ali sta je tu je. Sta ces sad radit' , kupovat' novo , a ovo otpad ili pravit' ovo? Daj neke slike da vid'mo kol'ka je steta, Poz

Izvinjavam se vlasniku teme, al' jednostavno ne mogu da ne kažem, al' izbrisaću veoma brzo.


Stvarno svaki tvoj post je očaravajući, drugačiji od ostalih, nešto specijalno, moderno, tako da ostanem zatečen kad vidim svaki tvoj post i sav taj sadržaj kvalitetno napisan, da bi ga tako rado izbrisao Fkt ti svaki put pišeš sve konkretnije stvari kako natunirati nešto(ovo nešto čitaj Golf 2) i dijeliš savjete neke. Sjedi i čitaj šta drugi pišu. Nemoj pametovat previše. Jednom si dobio upozorenje, a ovo ti je posljednje.

I ima u off topicu tema "legija stranaca" koju je otvorio tvoj vršnjak, pa ti predlažem da pročitaš zadnji post u toj temi da ti ne kopiram isti sadržaj. Znači što sam rekao njemu, samo zamisli da sam rekao to isto i tebi.

Je li vam to učiteljica zabranila da koristite slovo "i" u riječima. Ne trebaš nama pisati riječi bez tog slova "i" jer nas ne trebaš očaravati, to piši tamo nekim curicama na facebook-u, jer one misle da si frajer ako tako pišeš.

Toliko
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
Ovo sve postovi na isti kalup dajte nesto konkretno ...Zao i meni auta , ali sta je tu je. Sta ces sad radit' , kupovat' novo , a ovo otpad ili pravit' ovo? Daj neke slike da vid'mo kol'ka je steta, Poz

Izvinjavam se vlasniku teme, al' jednostavno ne mogu da ne kažem, al' izbrisaću veoma brzo.


Stvarno svaki tvoj post je očaravajući, drugačiji od ostalih, nešto specijalno, moderno, tako da ostanem zatečen kad vidim svaki tvoj post i sav taj sadržaj kvalitetno napisan, da bi ga tako rado izbrisao Fkt ti svaki put pišeš sve konkretnije stvari kako natunirati nešto(ovo nešto čitaj Golf 2) i dijeliš savjete neke. Sjedi i čitaj šta drugi pišu. Nemoj pametovat previše. Jednom si dobio upozorenje, a ovo ti je posljednje.

I ima u off topicu tema "legija stranaca" koju je otvorio tvoj vršnjak, pa ti predlažem da pročitaš zadnji post u toj temi da ti ne kopiram isti sadržaj. Znači što sam rekao njemu, samo zamisli da sam rekao to isto i tebi.

Je li vam to učiteljica zabranila da koristite slovo "i" u riječima. Ne trebaš nama pisati riječi bez tog slova "i" jer nas ne trebaš očaravati, to piši tamo nekim curicama na facebook-u, jer one misle da si frajer ako tako pišeš.

Toliko

:D

Dig'o ti živac, a?:lol:

Tačno ću jednom kupiti Gnojfa dvicu i oĆerati stručnjaku da mi sredi po PS-u, ne mogu više da čitam gluposti. Iskreno, čast izuzetcima na forumu, ali zašto maloljetnici bez vozačke ovdje dijele savjete?

Marko, brate, izvini za OFF, znam da se nećeš naljutiti, častim pivom prvom prilikom kad se opet sretnemo.;)
 
Član
Sjecas li se Osijeka prosle godine, i onu vecer kad si polupijan rek'o: "Sljedece godine cemo ja i drug Sivac da vozimo klasu 16 ovde !" ? :icon_smile:

Otisao je Bravo, doslo novo auto, ljepse ali sporije. S tim autom ne bi mogao ni 21s da vozis, a kamoli 16 ! :lol:

Nadam se da cemo vozit tu 16ku ove godine...nemoj mi uzeti za zlo, ali ovo je indirektan nacin da ti kazem da mi je drago sto ces se rijesit golfa i vjerovatno ces uzeti nesto brze !

Ispostuj ono sto si rekao tada...vozit cemo 16s i opet cemo se napit' ! ;)
 
Član
Ma gde se secam :lol: Ali ako sam tako rekao, tako ce i da bude:D Ma resice se sve ovo i abd do Osijeka ce biti nesto, ovakva sminka tesko ali nesto brze sigurno.
 
Član
dellas je napisao(la):
Ma gde se secam :lol: Ali ako sam tako rekao, tako ce i da bude:D Ma resice se sve ovo i abd do Osijeka ce biti nesto, ovakva sminka tesko ali nesto brze sigurno.

Takvog te volim ! Da si baksuz, jesi vala...ne znam sta si ti bogu skrivio ?! :lol:
 
Član
Da ti ne serem puno.
Zao mi je stvarno, nadam se da ce ga u svoje vrijeme zamjeniti mnogo bolje auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top