Golf Mk3 Cabrio Karmann

Golf Mk3 Cabrio Karmann

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ArminM je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
E Marko brate pa nemoguce, oficijelno si vec maler od mene, priznajem, totalno sranje :(
zato moje auto niko ne voza sem mene, ako i dam to je krug gdje ga mogu vidjet il eventualno sam ja na suvozackom, zao mi je stvarno

ja ti i on definitivno smo tu negdje sto se baksuzluka tice:icon_mad:

tu je negdje i jel ono bi Elmir sa Bravom kojem je isto jaran polupo, pa kasnije opet on :D
 
Vazno pravilo "Zena i auto se nikad nikome ne daju" :icon_biggrin:

A druze,vazno je da je glava na ramenima,bice para,bice auta . .Imaces jos boji ako Bog da.. Jeste da je bio unikatan,ali zamjenices ga drugim,i uvijek moze biti gore. Drzi se :cool:
 
Početnik
Ovo sve postovi na isti kalup dajte nesto konkretno ...Zao i meni auta , ali sta je tu je. Sta ces sad radit' , kupovat' novo , a ovo otpad ili pravit' ovo? Daj neke slike da vid'mo kol'ka je steta, Poz
 
Član
Ih drug baš je bio strašan primjerak, i taman kad čovjek misli da se namirio, eto ti ga na.. Ne znam šta više ni reći, tuga.. Bar se nadam da nećeš više davati auto, nažalost si to naučio na teži način, kao i ja...
 
Član
zao mi je druze bgm :icon_cry: prelijep je bio golf :icon_cry:
ajd nek je glava ziva...i daj nam slike :icon_sad:
 
Član
shteta brate, stvarno je bio Golf za pozheljeti... :icon_cry: tako se i moj buraz zajebo kad je dao pjanom jaranu kljucheve od Peugeota 206 :icon_sad: lik se zabio u stub, ali ga je nekako skalupio, sredio i prodao, a lik se nije lijepo proveo kad su ga dvojica mojih burazera safatali :icon_biggrin: kume ubuduce pamet u vugla, ko shto rece neko, auto i zhena se nikom ne daje ;) probaj naci nekog donatora i lagano pokushati da ga skalupish :icon_sad:
 
Administrator
Carbon je napisao(la):
shteta brate, stvarno je bio Golf za pozheljeti... :icon_cry: tako se i moj buraz zajebo kad je dao pjanom jaranu kljucheve od Peugeota 206 :icon_sad: lik se zabio u stub, ali ga je nekako skalupio, sredio i prodao, a lik se nije lijepo proveo kad su ga dvojica mojih burazera safatali :icon_biggrin: kume ubuduce pamet u vugla, ko shto rece neko, auto i zhena se nikom ne daje ;) probaj naci nekog donatora i lagano pokushati da ga skalupish :icon_sad:

de dijete normalno pisi... Nije ti ovo ni msn, ni dernek.ba...

Šteta drug što se to desilo... Najbitnije je da je glava živa...

Riješiti ćete vi to već nekako;)
 
Početnik
Fino ga *ebo ocm' , al' dobro moze se ovo sredit' , samo lagano i onda kad sredis prodas ga i uzmes nesto drugo posto udareno auto vise nikad nije isto , a i kad je Dalibor svog Cabria sredio u onakvom stanju mozes i ti ovoga.
 
Član
au jest ga skrsio :icon_cry:
auto se nikom ne daje, ja dva put razmislim prije nego i uzmem tudje, i vozim 50-60, jer tudje je belaj da je to cudo jedno...
ako ste dobri jarani sredit ce se to , pa nabavljaj novu masinu jbga;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top