Golf Mk3 Cabrio Karmann

Golf Mk3 Cabrio Karmann

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
:icon_cry::icon_cry: ne znam sta da ti kazem , dobro da ti je prijatelj izvukao zivu glavu , zao mi je auta
 
:icon_cry: steta stvarno zao mi je :icon_cry:

sreca pa je ziva glava ;)

ponadao sam se da cu procitat lijepu neku vijest :icon_sad:
 
E Marko brate pa nemoguce, oficijelno si vec maler od mene, priznajem, totalno sranje :(
zato moje auto niko ne voza sem mene, ako i dam to je krug gdje ga mogu vidjet il eventualno sam ja na suvozackom, zao mi je stvarno
 
Član
A jebiga zar opet :icon_rolleyes:

Koje ti je osiguranje bilo hocel se moci sta iscupati od njih :icon_question:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
E Marko brate pa nemoguce, oficijelno si vec maler od mene, priznajem, totalno sranje :(
zato moje auto niko ne voza sem mene, ako i dam to je krug gdje ga mogu vidjet il eventualno sam ja na suvozackom, zao mi je stvarno

ja ti i on definitivno smo tu negdje sto se baksuzluka tice:icon_mad:
 
Član
Jbg ljudi, ziva je glava sta cemo sad...Od osiguranja nema nista jer je on kriv, nesto cemo se dogovoriti i to je to. Zao mi je mnogo auta jer mi je ovo prvi auto koji je u bukvalno perfektnom stanju bio, kao da je juce izasao iz fabrike, pri tom je unikatan,a imao sam i lepe planove za njega :(
 
Član
Velika steta.:icon_sad:
Prosle zime sam imao slican slucaj.
Pijani prijatelj je dao trijeznom da vozi da bi se spasao eventualne kazne, medjutim ovaj je sletio i totalno unistio Pug 206SW.
Sva sreca da nikome nista nije bilo
Vazno da je on ziv i zdrav a lim ce se vec nekako srediti ;)
 
Član
jebena situacija, najvaznije da nije pala glava, ostalo sve se da nekako nadoknaditi. sad se ne zna kome je gore, tebi ili tom jaranu. zato auto i ne treba davati drugima, ne iz neke hajmo reci "skrtosti" nego bas zbog ovakvih situacija. sranje se desi sad pa sad. i sad nit on tebi moze nadoknaditi tu stetu odma, nit ti mozes biti takav pa zapeti da ti da pare...
jbg, ne bih ti bio u kozi. nadam se da ce se koliko god je to moguce uspjesno zavrsiti. pamet u glavu za ubuduce... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top