Golf mk2 1.9TDI

Golf mk2 1.9TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas se malo raduckalo...
postavljen novi hladnjak sa 2 propelera i instalacija za isti, dosad je bio mali od 1.6B
moro sam premjestit IC malo nazad jer ga nemam gdje, kad nadjem kakav tanji a duzi ide naprijed ispred hladnjaka
ubacen je i km/h sat od novije tipe 97.god, dosad je bio stari i sporiji kao u mk2:lol:

06032012002.jpg

By greendevil1987 at 2012-03-06
06032012001.jpg

By greendevil1987 at 2012-03-06
06032012.jpg

By greendevil1987 at 2012-03-06

Golfic je malo ispoliran, bice sutra vise slika, nisam htio prljat mobitel :lol: ruke bile u ulju
 
Član
Ovaj hladanjak je prava stvar, i ja sma razmišljao pa sam stavio od turbo dizela, znači može ovja stati??pozzz:cool:
 
bad_look je napisao(la):
Ovaj hladanjak je prava stvar, i ja sma razmišljao pa sam stavio od turbo dizela, znači može ovja stati??pozzz:cool:

ovo je od Seat Toleda TDI, 1.8B,2.0B, Polo TDI... ista je visina kao u Golfa ali je duzi, knap stane u vezni lim
odma sam probo uz brdo 3-om pun gas i temp ne prelazi 90
htio sam od mk3 ali je previsok

imas u Passata B3 hladnjak sa 2 propelera, isti je ko u golfa mk2
 
Legend
hladnjak dobra investicija svakako, pogotovo kada stavis IC ispred, onda se auto vise grije svakako..
sretno sa radovima ;)
 
Član
funky je napisao(la):
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nMaHC85Od8w&feature=related[/video]
eo samo me jebavala oktavija malo :) to je neka max brzina, s tim da je bosh pumpa raschipovana :D tj. zavrnuta malo, aBd na ljeto cemo je opet chipovat pa ce moci jos koji km/h vise :)
i fali mi komplet auspuh od 59kW, trenutno je od 40kW, onaj mali....

Pa onda opet do Neuma malo na kafu i na pistu da to probamo :icon_smile: .funky solidnu krajnju brzinu postize ona tvoja kenja :icon_biggrin:
 
.nOKe je napisao(la):
hladnjak dobra investicija svakako, pogotovo kada stavis IC ispred, onda se auto vise grije svakako..
sretno sa radovima ;)

IC ce ic drugi, u planu sam klimu na ljeto pa cu onda razmisljat o IC-u, dok vidim hocul imat mjesta :D
 
Legend
GreenDevil je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
hladnjak dobra investicija svakako, pogotovo kada stavis IC ispred, onda se auto vise grije svakako..
sretno sa radovima ;)

IC ce ic drugi, u planu sam klimu na ljeto pa cu onda razmisljat o IC-u, dok vidim hocul imat mjesta :D

tesko da ce biti mjesta, ali sretno kako god :cool:
 
.nOKe je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
hladnjak dobra investicija svakako, pogotovo kada stavis IC ispred, onda se auto vise grije svakako..
sretno sa radovima ;)

IC ce ic drugi, u planu sam klimu na ljeto pa cu onda razmisljat o IC-u, dok vidim hocul imat mjesta :D

tesko da ce biti mjesta, ali sretno kako god :cool:

ma ne zurim, polako ja to da sve bude kako treba...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top