Golf mk2 1.9TDI

Golf mk2 1.9TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI update-slike

Evo jedan video piske :D Mada ja ne znam turirati.
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=udXcwixhPcs&feature=youtu.be[/video]
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI update-slike

Neka zaradio si sevapa sto si ga pustio :D:lol:

Napreduje tuning vec je opremljeni od golfa 3 :D:cool:
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI update-slike

kako ide sa chipom,,znam da je isla sa 66 kw pravo,,:icon_smile:
 
RE: Golf mk2 1.9TDI update-slike

shurda je napisao(la):
kako ide sa chipom,,znam da je isla sa 66 kw pravo,,:icon_smile:

ide fino, malo je agresivniji na startu :lol::lol: chip je plug&play, nije čajniz nego švapski :lol:
ma ja zadovoljan, pogotovo kad naspem 20-30KM i zaboravim da sam posjetio benzinsku :lol::lol:

sto se tice opreme zasad je pauza, zima jbg, samo sam jedan podizac uspio postavit i spojit,ima posla na njima, ebem ga ko kaze da je lako :lol::lol:
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI update-slike

GreenDevil je napisao(la):
shurda je napisao(la):
kako ide sa chipom,,znam da je isla sa 66 kw pravo,,:icon_smile:

ide fino, malo je agresivniji na startu :lol::lol: chip je plug&play, nije čajniz nego švapski :lol:
ma ja zadovoljan, pogotovo kad naspem 20-30KM i zaboravim da sam posjetio benzinsku :lol::lol:

sto se tice opreme zasad je pauza, zima jbg, samo sam jedan podizac uspio postavit i spojit,ima posla na njima, ebem ga ko kaze da je lako :lol::lol:

ja nasuo 30 u kadju iz maglaja,,dosa kuci i par puta ga stisno i to je to:lol:

GreenDevil je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Sevap jest, pa kad sjedem u svoje auto ko da je Mercedes spram Golfa :lol:

nemas ti sine svog auta, to je babino :lol::lol::lol::lol:

I tebi je prvo babo kupio :D:lol:

jest sine al u saobracajnoj pise moje ime ;)
babo kupio ko i vecini na forumu al ja makar odrzavam

nebi da se falim ali ova troja auta sto sam imao sam ja kupio,,radio na terenu i skupljo pare..jest da to nisu neka auta od 3,4,5 hiljada km ali su moja i u saobracajnoj je moje ime:icon_biggrin:
 
RE: Golf mk2 1.9TDI update-slike

ma ja sam prizno, mogo sam i ja kupit nesto za 2-3000 i lagano mijenjat vremenom, al sreca pa imam dobrog oca ;);)

kolko sam dao para za felge i muziku mogo sam vozit Golfa mk4 :lol::lol:
 
malo se voziko u svom selu:lol: i snimio jedan klipic, slabi uvjeti za neke brzine(mokar asfalt) i tesko je kad moras sam i snimat i vozit

http://youtu.be/MvvuwUcFMoU

ta lampica sto miga je jedan mala greskica na prekidacu stop svjetla, da ne pitate u svakom postu:D

bice uskoro bolji video dok uhvatim kamermana:D
 
AnDel je napisao(la):
djecko solidno to nabire , do 100 dobro pravo...mozda bi mi mog'o konkurisati :D

ma moglo bi malkice bolje da nisam jos i snimo, a znas i sam kakav je kod nas put, moras drzat volan sa 2 ruke:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top