golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 16 slike

Lijepo mu stoje felgice smao bih ja išao na neku fabriku jer je baš fabrika golf izgledom ove 5 karaka uvijek stoje i stajaće felge....al fabrika mi je nekako bolja ne trenutni izgled tvog auta...pozzz:cool:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 16 slike

ma bice felgi ;) malo cu ove vozati dok mi ne dosade ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 16 slike

Ma kaka fabrika dosadila je i bogu i narodu,
samo da se ja pitam kako bi ih ja slatko pljusno u cveno :icon_biggrin:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 16 slike

pocelo fino vrijeme pa se malo radilo :icon_smile:
u nedelju komplet auto ispolirano, skinut body kit i ponovo osvjezen u crnu mat,
nekidan sam malo slomio prednju karambolku pri tom je stradao jedan maglenjak, uzrok postavljanje ljetnih guma prije vremena sreca ponovo dobro prosao bez vece stete,
pa sam nabavio novu originalnu u perfektnom stanju sa svim plastikicama ja prezadovoljan,
staru je uzeo drug nakon sto smo je zakrpili
a maglenke cu ponovo staviti kad nabavim ovu jednu sto mi nedostaje ;)
usput malo za promjenu stavljeni narandzasti zmigavci i gti amblem na masku
evo par slikica sad mi dosta ljepse prednji kraj izgleda, ali moracu tablicu vratiti na mjesto radi murije mada je ljepse bez nje :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 16 slike

Joj na 16 ja na ovim 15 i nekako mi neudobno auto bgm...kako je kod tebe??pozzz:cool:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 16 slike

I ja kontam citavo auto ispolirati,tj malo ogrebotine ukloniti i da se sija vidim u tebe je ekstra ispalo bez packe je sada,koju si pastu uzeo i kako si polirao ?.

prednji kraj dosta ljepsi za narandzastim zmigavcima,jos kad maglenke legnu :icon_biggrin:

bad_look je napisao(la):
Joj na 16 ja na ovim 15 i nekako mi neudobno auto bgm...kako je kod tebe??pozzz:cool:

Sta ces druze tek reci kada ga spustis malo :cool:
i u mene je velika razlika kada predjes sa 14 5,5j 185/60 nove gume na 7j 16´195/45 sto se tice udobnosti :icon_rolleyes: ..Ali to je tako ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 16 slike

ma ja odavno vozim na 15 i jos je spusten malo pa sam navikao i ne osjetim neku razliku sa ovim 16 :icon_smile:
a koristio sam 2 paste poslikacu ti sutra pa da vidis, a masinski je polirano ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 16 slike

stefan je napisao(la):
ma ja odavno vozim na 15 i jos je spusten malo pa sam navikao i ne osjetim neku razliku sa ovim 16 :icon_smile:
a koristio sam 2 paste poslikacu ti sutra pa da vidis, a masinski je polirano ;)

Znaci jedna je za ogrebotine a druga za sjaj i zastitu ?,jbga nemam masine :icon_rolleyes:
Ali haj mozda se moze i rucno nesto uraditi,makar malo ga osveziti i zastiti od ovog sunca ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 16 slike

jedna je kao za grubo poliranje jedna za fino, nemam ni ja masinu isao kod druga pa polirao on je vecinu posla odradio, on dok je polirao ja farbao body kit :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 16 slike

stefan je napisao(la):
jedna je kao za grubo poliranje jedna za fino, nemam ni ja masinu isao kod druga pa polirao on je vecinu posla odradio, on dok je polirao ja farbao body kit :icon_smile:

Gdje si ih kupovao i koliko su para i ja cu sutra onda to raditi,svakako imam vremena ovih dana :icon_biggrin:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 16 slike

danas cu pitati druga on je imao te paste ja nisam nista kupovao :icon_smile:
 
Top