golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-neke sitnice :)

hvala drug, i tvoj je takodje za svaku pohvalu, steta sto nisam mogao duze ostati, a jednom sam nasao maglenke nacicu ponovo;) polako cu sad detaljima paznju posvetiti, moram naci zadnju originalnu karambolku posto me moja nervira sa onim sarafima zato je nisam htio ni farbati
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-neke sitnice :)

Ma moramo i ja tražim maglenke odavno al sve nije mi to to... i džaba...hehehhehehe...al biće aBd...pozzz:cool:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-neke sitnice :)

Odlican autic ;) Vidio sam te, ima sigurno mjesec i vise u Vojkovicima na mostu...iz daleka gledam, vidim poznat mi, kad si naisao onda sam se i uvjerio ;) Stvarno pedantno i uredno, jos samo malo jaci stroj i to je to :cool:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-neke sitnice :)

da, dolazim cesto u Vojkovice dole imam rodbine, a bice nekad nesto jace pod haubolm ali to je malo veca investicija pa ce malo sacekati, mada i ovaj motor jako dobro ide ;)
 
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-neke sitnice :)

fino to ide,zasto ne trazis platnene tapacirunge za skoljke u gepeku,puno su ljepse od ovih spuzvi,sta su vec ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-neke sitnice :)

ove mi povoljno izletile, mogu posluziti dok ne nadjem te ;) mada ni ove nisu lose
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-neke sitnice :)

da se i ja malo javim, nista specijalno nisam radio osim redovnog odrzavanja, nekidan uradjene komplet kocnice, zadnji seleni, sad samo naspi, operi i gas :lol: neki dan perem auto i sunce bljesnulo pa se malo divio boji :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
nekidan bio malo sa kolegom dzenom pa evo par slikica ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-neke sitnice :)

hvala na lijepom druzenju stefane golf ti je stroj navrati na kafu pozdrav kolega ;);)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-neke sitnice :)

danas sam nabavio koznu instrument tablu u odlicnom stanju nigdje nije ispucala sutra bi trebao da je postavim ako stignem i da sredim klapne grijanja kad vec sve skidam, malo me zeza jedna sajla sto prebacuje klapnu koja usmjerava u sajbu, zamjenio sam keder na siberu moj bio pukao, nasao sam ponovo maglenke ali nemam nosace pa ako neko ima neka javi, sledece u planu imam da prepravim svoj motor na GTI digifant 82kw, neda mi se komplet motor prebacivati pa atest raditi, a za neki drugi motor treba dosta kesa morao bi i plin da prepravljam pa mi se ne isplati tako da sam se odlucio za ovu varijantu pa ce mi trebati i mala pomoc sta mi je sve potrebno da bi sve to realizovao, ja mislim da mi treba komplet usisna grana sa protokomjerom, dizne, instalacija i procesor, slike table ce biti kad sve postavim i uklopim ;)
 
Član
U neznam koliko ti se isplati raditi moras i glavu staviti jer su na njoj dizne,ima tu jos dosta sitnica da se to skarabudji msl naj jednostavnije ti je da uzmes komplet motor a mogu se naci za malo para...
 
Top