golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

Ekstra update,samo jos abd na ljeto dobre felgice i golf je za 10 ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

sto se tice pedantnosti i urednosti jednom sam reko a i opet cu uzor si mi..cuvas svog ljubimca maksimalono..;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

hvala svima jos jednom, radi se polako kako finansije dozvoljavaju i slobodno vrijeme, veceras kad zavrsim sa poslom trebao bi prikopcati maglenke ako budem znao :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

Pregledao cijelu temu ...
Jedan clan je napisao : "od tebe se isplati auto kupiti" - a ja potpisujem ...

Korak po korak, dio po dio (sam si rekao koliko ti finansije daju) i ti si napravio
jedan stvarno dobar posao sa ovim golfom.

Svaka cast , kapa dolje za zelju , volju i sve uradjeno. Pratim i dalje .
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

d@llygti je napisao(la):
Pregledao cijelu temu ...
Jedan clan je napisao : "od tebe se isplati auto kupiti" - a ja potpisujem ...

Korak po korak, dio po dio (sam si rekao koliko ti finansije daju) i ti si napravio
jedan stvarno dobar posao sa ovim golfom.

Svaka cast , kapa dolje za zelju , volju i sve uradjeno. Pratim i dalje .

hvala drug puno, bas mi je drago da dobijem pohvalu od kolege koji je sastavio predobar primjerak golfa 2 ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

danas sam uspio prikopcati maglenke, na prvoj poziciji prekidaca su prednji a na drugoj poziciji prednji i zadnji sve kako i treba, nije mi radila ni jedna sijalica pa sam morao prebaciti sijalice iz malih farova, moram sutra kupiti sijalice i za njih :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

Svaka čast...nego gdje ih nađe imal još ovoga??pozzz:cool:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

bad_look je napisao(la):
Svaka čast...nego gdje ih nađe imal još ovoga??pozzz:cool:

negdje sam vec pisao kupio sam kod druga u lukavici, desna je bila u odlicnom stanju dok je lijeva bila losa, onda sam uzeo lijevu maglenku koju je kolega dzeno skinuo sa svog i ona je bila losa ali je imala potrebne i ispravne dijelove koji su mi trebali za moju, onda sam od te dvije lose probrao i iskombinovao dijelove i sklopio potpuno citavu i ispravnu maglenku :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

Imaš sreće....svaka čast valjd aću i ja naleiti na te maglnke...:):cool:
 
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

bad_look je napisao(la):
Imaš sreće....svaka čast valjd aću i ja naleiti na te maglnke...:):cool:

Ni ja nisam mogao naci uredne...drug najbolje je nadji stakla maglenki od golfa 2 a lece i sjenila mozes prepakovati od golfa 3 sve ti pase i isto je 99%...a lakse i naci jer sskoro svaka 3 ima maglenke a i u puno boljem stanju su od onih sa golfa 2;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

Ok hvala na savjetu gledaću neke maglenke vani org da nađema ko ne ond ata opcija d aznam znači d apaše sve to...pozzzz...sory stefane na off-zz,,,,:cool:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

ma uredu je ;)
bas je tesko naci, jedino ako neko prodaje stranca, ali ni tad nece samo maglenke da prodaju vec samo u kompletu sa karambolkom, prije par dana je drug uspio naci u dobrom stanju platio 100km
 
Top