GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
puno ljepše stoji mu nego stara,samo znak u crno i biti će prava bombonica ;) ,btw šta si uradio sa starom maskom?

znak sam i planirao u crnu.stara maska je tu pa da mogu mjenjati kad hoću;)
 
Član
Ja bih na tvoj mjestu stavio i orginalne "glavne" farove...ovi mi baš nisu kvalitetni, ni na izgled, a ni po funkciji.
Ostalo je odlično sve, kao i uvijek;)
 
Član
Maska je bas dobro legla ali slozio bi se sa kolegom da bi bolje stajali original farovi ;)
 
Kenno je napisao(la):
Ja bih na tvoj mjestu stavio i orginalne "glavne" farove...ovi mi baš nisu kvalitetni, ni na izgled, a ni po funkciji.
Ostalo je odlično sve, kao i uvijek;)

imam saturunus original ali tražim i glavne da budu hella

MEDA je napisao(la):
Maska je bas dobro legla ali slozio bi se sa kolegom da bi bolje stajali original farovi ;)

evo odgovorio sam
 
Član
+1 za hella :cool:

mozda bi bilo lepse kada bi se stavile ove ruckice za otvaranje vrata u crnu boju, ne ove hrom... i vratiti ablendere od mk1, ovi su nekako preglomazni...ako se vec ide na karmann look...i naravno prednji migavci u zutu boju, kao stopaljke :icon_arrow:

i onda je to :smajli12:
 
peko je napisao(la):
+1 za hella :cool:

mozda bi bilo lepse kada bi se stavile ove ruckice za otvaranje vrata u crnu boju, ne ove hrom... i vratiti ablendere od mk1, ovi su nekako preglomazni...ako se vec ide na karmann look...i naravno prednji migavci u zutu boju, kao stopaljke :icon_arrow:

i onda je to :smajli12:

bit će nešto samo dok vidim šta mi se najviše svidi;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top