GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
To Mirso :cool: ,meći slike

hvala drug evo idu slike ubrzo

29mohl3.jpg
308gr54.jpg
33z4exf.jpg
9jmvxj.jpg
 
danas malo vremena ugrabio pa sam dvije felge skroz rastavio da se mogle sređivati i polirati.pa skinem i ventile metalne koji su bili u očajno zapuštenom stanju i odlučim da ispoliram ventile.kad sam polirao sjetim se da baš imam kapice za ove ventile.pa evo i neka slika

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
mirsadgolf je napisao(la):
dugo nisam pisao,pa da malo osvježim.napravio sam malo ljepši nosač prekidača za el.podizače jer onaj prijašnji zvučnik me je nervirao ,pa sam nabavio drugi i iskružio i fino uklopio komad lima od aluminijuma.treba samo još malo ispolirati ovaj lim i bit će puno ljepše.uglavnom uskoro i ručica druga stiže golf ball sa pločicom rasporedom brzina.pa evo i slika

Uploaded with ImageShack.us

svaka cast drug izuzetno dobar kec sve pohvalee
 
amko94 je napisao(la):
mirsadgolf je napisao(la):
dugo nisam pisao,pa da malo osvježim.napravio sam malo ljepši nosač prekidača za el.podizače jer onaj prijašnji zvučnik me je nervirao ,pa sam nabavio drugi i iskružio i fino uklopio komad lima od aluminijuma.treba samo još malo ispolirati ovaj lim i bit će puno ljepše.uglavnom uskoro i ručica druga stiže golf ball sa pločicom rasporedom brzina.pa evo i slika

Uploaded with ImageShack.us

svaka cast drug izuzetno dobar kec sve pohvalee

hvala druže
 
i danas se radilo.kupio tečnost za skidanje boje pa sam šarafiće od bbs-ca nakiselio da skine fabričku crnu jer je bila oštećena na pojedinim a i planiram ih kromirati pa da pripremim.šarafići su prilično očuvani i na njima piše bbs i u sredini imaju mali wolfsburg znakovi.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
danas počeo polirati odnosno pripremati šarafe za kromiranje,ali mi ova kiša smeta jer moram raditi vani, a čistim ih sa bušilicom onom rotacionom čeličnom četkom. mogu vam reći da se pravo sijaju oni koje sam uspio ,ali dalje ću nastaviti kad kiša stane.u ponedeljak ako bogda šarafići idu na kromiranje ako ih stignem očistiti.
 
Član
A mozda da odneses srafove na cinkovanje? To te izadje 5e za sve komplet srafove i bice kao novi i lepo se sijaju..
 
MEDA je napisao(la):
A mozda da odneses srafove na cinkovanje? To te izadje 5e za sve komplet srafove i bice kao novi i lepo se sijaju..

to je možda jeftinije ali kromiranje je puno ljepše, trajnije i kvalitetnije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top