GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nakon duže potrage za finom ne prejakom muzikom za auto,danas kupljen wofeer mac mp box 300 i pojačalo pioneer gm-6000f.oboje bilu u autu i isprobano.sasvim dovoljno udara.još tražim fine činč kablove dužine 4-5 metara da mogu fino spojiti i osigurač za napojni kabal.ako neko imačinč kabal i osigurač nek se javi?pa evo i slike kako izgledaju.
hs998m.jpg
2vaf950.jpg
2ppycna.jpg
 
nabavljeni činč kablovi i napojni osigurač i sve fino danas provučeno i pokopčano.nakon štimanja pojačala bio sam zadovoljan udaranjem basa koji je sasvim dovoljan za moje potrebe.
 
u četvrtak ugrađena druga servo letva nakon duge potrage.moja letva je procurila i morao sam svakih 100km dosuti 2 decilitra.veoma teško je naći ovu vrstu letve za golfa keca jer paše samo od cabrija mk1 i scirocca mk2 za one koji misle ugraditi u keca servo letvu.moju staru servo letvu ću razmisliti da li ću remontovati ili staviti na prodaju pa nek sebi neko remontuje.uglavnom danas sam prešao 130km i ništa nije falilo ulja u boci
 
postavljene zimske gume i čelične felge da me ne bi iznenadio snijeg jer idem na posao sa auto.mjenjajte i vi na zimske da ne bi došlo do klizanja.
 
ako ništa volim što sam u Mostaru samo zato što ne moram brinut oko snijega,bar ne dugotrajnoga :D ,preko čitave godine aluminijske,nego ti meni reče onda davno da će biti teško motat,a mogu ti reć uopće nije ništa teže,isto se mota,ili ja nisam naviko na servo :D
 
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
ako ništa volim što sam u Mostaru samo zato što ne moram brinut oko snijega,bar ne dugotrajnoga :D ,preko čitave godine aluminijske,nego ti meni reče onda davno da će biti teško motat,a mogu ti reć uopće nije ništa teže,isto se mota,ili ja nisam naviko na servo :D

možda kad voziš da nije teško motati, a u mjestu laže svako ko kaže da mu je na kecu lagan volan sa 15".a što se tiče zimske opreme vidio si prošle godine kako ste bili blokirani i koliki je bio snijeg.nego ti pripremi lopatu na vrijeme i zimske gume moj ti je savjet.

Benny_BMW je napisao(la):
Dobar druze golf lijepo sređen nije ono "ciganski" urađen bas je dobar ;)

pokušavam da ga tako držim bez nekog pretjeranog džidžanja.
 
dugo nisam pisao,pa da malo osvježim.napravio sam malo ljepši nosač prekidača za el.podizače jer onaj prijašnji zvučnik me je nervirao ,pa sam nabavio drugi i iskružio i fino uklopio komad lima od aluminijuma.treba samo još malo ispolirati ovaj lim i bit će puno ljepše.uglavnom uskoro i ručica druga stiže golf ball sa pločicom rasporedom brzina.pa evo i slika

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
super je a ovo ce jos bolje da bude kada se ispolira ovaj aluminijum a ovdje nema puno posla jer je vec glatko dobro, jesu ovo neki aftermarket podizaci stakala ili?
 
almyr je napisao(la):
super je a ovo ce jos bolje da bude kada se ispolira ovaj aluminijum a ovdje nema puno posla jer je vec glatko dobro, jesu ovo neki aftermarket podizaci stakala ili?

bit će bolje puno kad se ispolira ,a što se tiče podizača,da si čitao od početka moju temu bi znao,ali ću ponovo objasniti.pa ovako:podizači su prepravljani ,a koristio sam podizače od audija 90 kocka zadnje jer su na spiralu kao u keca. prepravio sam tako što sam raznitovao onaj mehanizam za ručicu i na to mjesto uz prepravke prebacio sa audijevog podizača nosač motorića koji sam isto morao odnitovati i postavio motorić.fora je u tome što je ovo puno kvalitetnije od onih univerzalnih podizača i jedino šta se može desiti je da se ošteti spirala ali u tom slučaju ponovo nabavim kečev podizač i to sve fino prepakujem.uglavnom kod mene ovo funkcioniše više od 4 godine i nikad nije bilo problema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top