GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MeBeSad je napisao(la):
I meni upade u oci to crno na haubi :) i papucice...i vrati retrovizore na pravo mjesto :D ostalo 5

i meni ovo crno upada u oči ali dok drugu haubu ne ofarban ovo će stajati,retrovizore ne mogu vratiti na staro mjesto jedino da promjenim vrata jer rupe gdje su bili su zavarene i morao bih to isjecati da bih postavio na staro mjesto a morao bih i sad ove postojoće zavariti da ne bude šuplje i tako da ništa retrovizori stoje ovako ili ako nekom smetaju a da hoće džaba uraditi nek se javi pa bujrum,a papučice su bezveze i meni i tražim neke ljepše
 
danas zadnje sjedalo(klupa) otišlo na presvlačenje da bude kao i prednja sjedišta, a takođe i oni suncobrani kupljeni malo bolji od mojih i oni takođe na presvlačenje.bit će slika kad se odradi.
 
zadnja-kocnica je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: pa sta je sa ovim zadnjim na sredini :icon_confused:

ostalo je fino;)

tako bude i na originalnom sredina samo što se meni ne sviđa štiklanje platna ono što vidiš da se malo nabralo
 
mirsadgolf je napisao(la):
tako bude i na originalnom sredina samo što se meni ne sviđa štiklanje platna ono što vidiš da se malo nabralo

39q.gif
moja greska ;)
 
pošto su me mnogi krtikovali da mi je prednja hauba bezveze,danas stigla druga sa farbanja i evo namotirana na auto.možda je malo razlike u boji jer ipak moje auto je farbano prije dvije i po godine i vani je pa je malo boja bljeđa.pa evo slike

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

a evo i slika haube kako je izgledala prije novog lakiranja odnosno kakva je bila kad sam je kupio

Uploaded with ImageShack.us
 
hvala drugovi.danas kupljena jedna sitnica a radi se o JVC mp3 + usb uređaj pod oznakom kd-g441 sa izlazima 50w x4 solidno očuvan jer me bivši sony jako nervirao jer nije imao usb ulaz.tako da malo muzika se unaprijedi.slike će biti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top