Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo slika prije i poslje spustanja, i par slika woofera koji ide u kola ... tuba ce se najvjerovatnije ko i ostatak gepeka tapacirat u crnu eko kozu ...

64098785.jpg








 
Član
jos dok nam sunce dodje pa se kec lijepo opere pa laganini drugom bez gasa kroz grad :D ...
 
Član
Ma da pajo se cuje i 2 kilometra, jbte akd bacate bombe onda stvarno bacate bombe ko da je udeo DD-a a ne pajo 305 serija (inace pametan izbor naspram 6-7-8)
Smanjite malo dozivljaje i samo postanje bez nekog sadrzaja ;)
 
Član
nemoj me bre vuc za jezik sklapam zikamu za slusanja ne za brpa tak da ne poredi moj uber gotivni, na kojem si ti zavidan, 305c sa nekim tam reconanim dd-om :lol: ... i kak znas da se nece cut na 2 kilometra jel ti to OPET sumnjas u mene??? :D ...
 
Administrator
eddo je napisao(la):
jos dok nam sunce dodje pa se kec lijepo opere pa laganini drugom bez gasa kroz grad :D ...

ne moze biti visociji od skode nikako:D
a ovo sto sam citirao znaci da ces da me iznerviras kad budes isao ispred menei da cu morati da te prestignem cak kod SDK-a jer ne volim one sto se vuku ko puzevi drugom bez gasa:lol: :D
 
Član
Ma ne vucem ja tebe za jezik citaj malo ba edo kome sam se obracao!
A 305 setup (i ako sam dobro shvatio tzv "bure") je van mog domasaja komentarisanja.
Ali sretno dalje i bum cital ovo
 
Član
jeste da dobro si shvatio 305 i tuba :cool: ... probo sam ga u svakakvim kutijama od kompresije do bass refleksa do cak bandpass-a ... sad hocu da ga probam i u tubi :D ... a visociji je kec od skode 100% jer kad izlazim sa parkinga pred zgradom sa skodom obavezno zagrebem prednjim branikom dok sa golfom ne grebem nista :cool: ... i neces me moc pretec jer ja imam jednu sakriveno turbo dugme za takve ko ti :smajli44: ...
 
Član
evo mali spisak stvari koje se planiraju stavit u auto:

hu: jvc exad dvd avx1 + elit 7" ekran
prednji zvucnici pioneer emotion serija elipse 6x9" 80 rms-a
zadnji zvucnici pioneer emotion serija 16-ke 60 rms-a
woofer pioneer 400 rms-a
i pojacalo hifonics zeus zx6400 (4x170 rms-a na 2 ohma)

to je to zasad sad to samo treba stavit u kola al nemrem to radit dok malo ne otopli fakat je nemoguce radit po ovom vremenu ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top