GOLF IV 1.9 TDI GTI 4motion

GOLF IV 1.9 TDI GTI 4motion

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
olensoner je napisao(la):
Ma pustite se tih oznaka i gluposti, bitno je auto, a auto dere cestu, sto je najbitnije:cool:


heheheh ma meni je svejedno ' ja znam da sam ga takvog kupio i dovezao i moram reci da pise GTI jer pise' mozda nije nek nije' ja cu opet rec' al ne bitno nek je i HDI I JTD meni je bitno da je dobro auto' nije izharan'slusa i vozi laganice' :) a ostalo' je NEBITNO pa ni oznaka od GTI opreme i ostalog :)
 
Član
Ma ovo crveno I kod oznake GTI,nigdje veze niti postoji,al nema veze.Vidio sam u frajera cvrku SDI sa crvenim I.Pa ti sad skontaj jel to to_Ofarbat se moze vazda.Tako da je suvisno pricati o tome.Nego Golfic ti je extra,a motor posebno,i jos uparen sa 4motion.BETON!!!;););)
 
Član
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
odličan je to auto druže, samo molim te brisač stavi u normalan položaj kad je več sve ostalo tamam, kani se tih gluposti da ga skidaš i pretresi ti njega malo ako več nisi, glavno ti je da je u savršenoim stanju, poslije toga još ga samo čipuješ i "udri" :) moj savjet nemoj ga često prejako startati, ono da ga baš ispaljuješ, kod 4motiona zamajac puno trpi pogotovo kod tako jakog motora
i kani se tih gluposti GTI I crveno, taj auto uopšte nije GTI TDI, več TDI highline...

sve u svemu autić za 10, puno sreće, sve najbolje

Hvala na savjetu za 4motion uzet cu u obzir' a evo da ti dam LINK pa ces vidis da GTI na TDI POSTOJI nadjeno na youtube

http://www.youtube.com/watch?v=ituBZeX3ngI&feature=PlayList&p=7D1F2F59BDD385F3&index=4

a ja cu svoju sliku postavit danas' da vidis da grijesis' da GTI OVJES da nisu gluposti il da ja izmisljam .) pozdravljam te ljepo :)

cudan mi neki ovaj video na pocetku video auto jedne tablice a poslije druge do nekog dijela videa na autu pise gti poslije nema hmmm

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
a ko ti je rekao da ja NEMAM RECARO SJEDISTA ?

Mozda se ti bolje razumijes' al ja ti kazem da sam vidjeo u nekog drugog i da imam kod sebe na ledjima.. evo ti slika' pa ako ja tebe lazem laze i ovo ' ha ya .)

pa nije mi niko rekao da ti nemas recaro sjedala nego ako su slike od tvog golfa jbg tu nisu recaro http://www.volksforum.com/albums/files/6/1/recaroschuin.jpg
 
Član
dobar golfic, nema sta ;)

al moram se i ja tu malo umjesat... :D

golf 4 gti tdi postoji al taj nema 4 motion i ima recaro sjedista i jos neke male zaj*ancije... ;)

ovo je golf 4 tdi 4 motion highline 110kw vidi se po sjedistima --> http://www.at-thielking.de/Beispielbilder/Innenausstattung/Sitze-Turverkleidungen/Sitze-Ruckbank-Turverkleidungen_Set/Golf4-Grau-Schwarz-Sport.jpg

4 motion:
90% naprijed 10% nazad, to je standard! ako kad zatreba moze i 100% nazad a 0% naprijed.


pozZz svima
 
Član
//S3 je napisao(la):
dobar golfic, nema sta ;)

al moram se i ja tu malo umjesat... :D

golf 4 gti tdi postoji al taj nema 4 motion i ima recaro sjedista i jos neke male zaj*ancije... ;)

ovo je golf 4 tdi 4 motion highline 110kw vidi se po sjedistima --> http://www.at-thielking.de/Beispielbilder/Innenausstattung/Sitze-Turverkleidungen/Sitze-Ruckbank-Turverkleidungen_Set/Golf4-Grau-Schwarz-Sport.jpg

4 motion:
90% naprijed 10% nazad, to je standard! ako kad zatreba moze i 100% nazad a 0% naprijed.


pozZz svima



nezad 100% da prebaci???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Grijesis
 
Član
galebu2 je napisao(la):
//S3 je napisao(la):
dobar golfic, nema sta ;)

al moram se i ja tu malo umjesat... :D

golf 4 gti tdi postoji al taj nema 4 motion i ima recaro sjedista i jos neke male zaj*ancije... ;)

ovo je golf 4 tdi 4 motion highline 110kw vidi se po sjedistima --> http://www.at-thielking.de/Beispielbilder/Innenausstattung/Sitze-Turverkleidungen/Sitze-Ruckbank-Turverkleidungen_Set/Golf4-Grau-Schwarz-Sport.jpg

4 motion:
90% naprijed 10% nazad, to je standard! ako kad zatreba moze i 100% nazad a 0% naprijed.


pozZz svima



nezad 100% da prebaci???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Grijesis

negrijesim :D u to sam siguran ko zna njemacki: http://gelaendewagen.at/artikel06/4motion_0045.php ovde sve tacno pise ;)
nazad se vozis sa najmanje 10% a ako zatreba moze i 100%

pozZ svima
 
Član
koliko pametnjakovica na jednom mjestu:lol::lol::lol::lol:

btw cetvorka ti je odlicna svidja mi se pravoo;);)
ako se prodaje cucemo se:D
 
muyke je napisao(la):
koliko pametnjakovica na jednom mjestu:lol::lol::lol::lol:

btw cetvorka ti je odlicna svidja mi se pravoo;);)
ako se prodaje cucemo se:D

hehehehe svi znaju nista HVALA VAMA NA LIJEPIM KOMENTARIMA

SAD bi je PRODO kolko lose pisete >D bjezite tamo hehehe

nista nesobrzi nek je sta god hoce- i GTI DTI JTD HDI HPI ITD ITD ITD >(
 
Član
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
muyke je napisao(la):
koliko pametnjakovica na jednom mjestu:lol::lol::lol::lol:

btw cetvorka ti je odlicna svidja mi se pravoo;);)
ako se prodaje cucemo se:D

hehehehe svi znaju nista HVALA VAMA NA LIJEPIM KOMENTARIMA

SAD bi je PRODO kolko lose pisete >D bjezite tamo hehehe

nista nesobrzi nek je sta god hoce- i GTI DTI JTD HDI HPI ITD ITD ITD >(

ma nemam ja nista protiv da ti imas r32 a ne golfa od 150ks samo sam rekao za to TDI...... i meni je dobar taj golf kod tebe,ali forum je da se prica
 
Najjaci motor na planeti 1.9tdi(110kw),jos chip da mu ubacis 30-35ks i ima da pere gti-a!
Zdravo ga vozio;)[/color]
 
ivanovic.i je napisao(la):
Najjaci motor na planeti 1.9tdi(110kw),jos chip da mu ubacis 30-35ks i ima da pere gti-a!
Zdravo ga vozio;)[/color]

ne znam što se svi furaju na neke trke u kojima tdi pobjeđuje,
i ptice na grani znaju da je gti i brži i pogodniji za dalje prepravke
na motoru , pojedincima je bolje da se malo edukuju o motorima
prije nego što iznesu neke nebuloze.
:spam::icon_exclaim: golf je predobar, ima finu opremu, dosta snage
za potezanja uz to i ne troši puno, sve pohvale :cool:
i ovo kod tebe nisu recaro nego sportska profilisana sjedišta,
znam da imaju na bori tdi 130 ks ista ovakva sjedišta.
a ovo gti je neko nalijepio bezveze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top