GOLF IV 1.9 TDI GTI 4motion

GOLF IV 1.9 TDI GTI 4motion

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bucky_mb na otvorenom normalne voznje ispod 6l gradske 8-9 l

M A R E X ne vraca mi se u stari polozaj' a najradije bi ga skino a onda ostane ono ruglo od kruga' a nedaje mi se novac da to uljepsam' zato bi s toga ZANEMARIO BRISAC :) hehehe

Olensoner naravno druze naravno :) Hvalaaa

Miki321 ti imas 4motion kako ti se pali pogon jel uvjek aktivan ili zadnji se pali da prednji ne moze proklizat ????

MOMCI HVALA NA KOMENTARIMA .... ;):icon_smile::icon_smile:

Astra


Txn :) ;)
 
Član
odličan je to auto druže, samo molim te brisač stavi u normalan položaj kad je več sve ostalo tamam, kani se tih gluposti da ga skidaš i pretresi ti njega malo ako več nisi, glavno ti je da je u savršenoim stanju, poslije toga još ga samo čipuješ i "udri" :) moj savjet nemoj ga često prejako startati, ono da ga baš ispaljuješ, kod 4motiona zamajac puno trpi pogotovo kod tako jakog motora
i kani se tih gluposti GTI I crveno, taj auto uopšte nije GTI TDI, več TDI highline...

sve u svemu autić za 10, puno sreće, sve najbolje
 
GTI TDI je napisao(la):
odličan je to auto druže, samo molim te brisač stavi u normalan položaj kad je več sve ostalo tamam, kani se tih gluposti da ga skidaš i pretresi ti njega malo ako več nisi, glavno ti je da je u savršenoim stanju, poslije toga još ga samo čipuješ i "udri" :) moj savjet nemoj ga često prejako startati, ono da ga baš ispaljuješ, kod 4motiona zamajac puno trpi pogotovo kod tako jakog motora
i kani se tih gluposti GTI I crveno, taj auto uopšte nije GTI TDI, več TDI highline...

sve u svemu autić za 10, puno sreće, sve najbolje

Hvala na savjetu za 4motion uzet cu u obzir' a evo da ti dam LINK pa ces vidis da GTI na TDI POSTOJI nadjeno na youtube

http://www.youtube.com/watch?v=ituBZeX3ngI&feature=PlayList&p=7D1F2F59BDD385F3&index=4

a ja cu svoju sliku postavit danas' da vidis da grijesis' da GTI OVJES da nisu gluposti il da ja izmisljam .) pozdravljam te ljepo :)
 
Član
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
odličan je to auto druže, samo molim te brisač stavi u normalan položaj kad je več sve ostalo tamam, kani se tih gluposti da ga skidaš i pretresi ti njega malo ako več nisi, glavno ti je da je u savršenoim stanju, poslije toga još ga samo čipuješ i "udri" :) moj savjet nemoj ga često prejako startati, ono da ga baš ispaljuješ, kod 4motiona zamajac puno trpi pogotovo kod tako jakog motora
i kani se tih gluposti GTI I crveno, taj auto uopšte nije GTI TDI, več TDI highline...

sve u svemu autić za 10, puno sreće, sve najbolje

Hvala na savjetu za 4motion uzet cu u obzir' a evo da ti dam LINK pa ces vidis da GTI na TDI POSTOJI nadjeno na youtube

http://www.youtube.com/watch?v=ituBZeX3ngI&feature=PlayList&p=7D1F2F59BDD385F3&index=4

a ja cu svoju sliku postavit danas' da vidis da grijesis' da GTI OVJES da nisu gluposti il da ja izmisljam .) pozdravljam te ljepo :)

GTI DTI postoji, ne sporim ja to, ali čak ni on nema GTI I crveno, to ima samo 1.8T sa 180 ks, nemoj molim te tvrdnje zasnivati na youtube-u, možeš i ti na svog nalijepiti W12, ali to ništa ne znači,
a sad da ti kažem kako tvoj nije GTI, jer vjeruj mi znam, vozim taj auto več 2 godine, znam sve o njemu,
prvo nemaš Recaro sjedišta, a to ima svaki GTI mk4, a drugo nikad u historiji VW-a nije napravljen GTI sa pogonom na sve točkove,
raspitaj se malo, vidjet ćeš da sam upravu
 
Član
GTI je oznaka za tdi arl motor... ali samo u nekoj posebnoj ediciji isto tako 1.8T AWP i AUQ se mogu naci za GTI oznakom... nekad davno sam cacko po forumu i naso sve te info... sad nemoj te ovo uzimati koa 100% info... jer sam fakat davno to gledo sve... :D:D a i nije bitno to toliko... bitno je da j*u keve... ovakvi kakvi jesu :lol:

a inace GTI TDI sluzbeno ne postoje... ili je GT TDI ili je GTI
 
Član
bulex je napisao(la):
GTI je oznaka za tdi arl motor... ali samo u nekoj posebnoj ediciji isto tako 1.8T AWP i AUQ se mogu naci za GTI oznakom... nekad davno sam cacko po forumu i naso sve te info... sad nemoj te ovo uzimati koa 100% info... jer sam fakat davno to gledo sve... :D:D a i nije bitno to toliko... bitno je da j*u keve... ovakvi kakvi jesu :lol:

a inace GTI TDI sluzbeno ne postoje... ili je GT TDI ili je GTI



GTI je naziv opreme, a motor je 1.8T ili TDI, znači auto može biti ili GTI ili HIGHLINE, odnosno kao što ti reče auto ima službeno ime golf GTI ili golf 1.9 TDI highline, ali 100% GTI nije naziv za motor,
odnosno najbolji dokaz ti je natpis na naljepnici u gepeku ispod tepiha kod rezervne gume
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
bulex je napisao(la):
GTI je oznaka za tdi arl motor... ali samo u nekoj posebnoj ediciji isto tako 1.8T AWP i AUQ se mogu naci za GTI oznakom... nekad davno sam cacko po forumu i naso sve te info... sad nemoj te ovo uzimati koa 100% info... jer sam fakat davno to gledo sve... :D:D a i nije bitno to toliko... bitno je da j*u keve... ovakvi kakvi jesu :lol:

a inace GTI TDI sluzbeno ne postoje... ili je GT TDI ili je GTI



GTI je naziv opreme, a motor je 1.8T ili TDI, znači auto može biti ili GTI ili HIGHLINE, odnosno kao što ti reče auto ima službeno ime golf GTI ili golf 1.9 TDI highline, ali 100% GTI nije naziv za motor,
odnosno najbolji dokaz ti je natpis na naljepnici u gepeku ispod tepiha kod rezervne gume



;););)
ljudi postoji i golf 1,9 115ks a da je GTI nepise pozadi GTI ali pise u gepeku ispod tapacirunga,kao sto je rekao GTI TDI.ali motor je normalni disel samo je oprema npr. recaro sjedala,feluge GTI,da je oko radiona i mjenjaca drvo itd...
 
Član
ma dobro... ovdje pricamo o mk4... ma bitno je da slusa i da se ne kvari pa koji god bio.. :D samo cu reci ARL power
 
a ko ti je rekao da ja NEMAM RECARO SJEDISTA ?

Mozda se ti bolje razumijes' al ja ti kazem da sam vidjeo u nekog drugog i da imam kod sebe na ledjima.. evo ti slika' pa ako ja tebe lazem laze i ovo ' ha ya .)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top