Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
eh vracam se ja neki dan iz dubrovnika i poslije mostara ono rade cestu pa oni pravci uz neretvu...i mostovi pa sastavi mosta oni zeljezni i na jednom tom sastavu ostetim zadnju felgu,udar bio pravo jak,izgleda da je zeljezo jedno bilo pod uglom od 45 stepeni...prednjom nisam udario na to samo zadnjom.
druga teorija je da je prednja guma digla to zeljezo a zadnja naletila i malo zasjecena felga i guma..elem skino da ne bi gdje ispuhalo ili tak nesh.
sad back to 16" dok ne dodje nova :)

E jbg-a...
Joj bolna tacka BH cesta su oni sastavi na mostovima.
Ne znaju ih napraviti da ga *ebes!
A tek kad su radovi...pihh....
I na Bradini su nedavno postavljali asfalt, i ostavili te sastave na vijaduktima kao neke lezece policajce... U po frke naletis u krivini na taj sastav, zadnji kraj skoci u stranu kao da ga neko sutnuo nogom.
 
uhh sto se nacita,dobar golf,pohvala za rad.a steta za felu zao mi je,ceste su katastrofa samo cekam kad cu bez kartera ostat.pozz
 
Član
ma sha cu nije do mene,te prelaze uz bradinu sam uspjesno obisao,usporis i ides dalje,njih bar vidis,a ovo ne vidish hbga,josh sam usporio tu bio,jer radara bude tu al et.
sreca ima osiguranje
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
eh vracam se ja neki dan iz dubrovnika i poslije mostara ono rade cestu pa oni pravci uz neretvu...i mostovi pa sastavi mosta oni zeljezni i na jednom tom sastavu ostetim zadnju felgu,udar bio pravo jak,izgleda da je zeljezo jedno bilo pod uglom od 45 stepeni...prednjom nisam udario na to samo zadnjom.
druga teorija je da je prednja guma digla to zeljezo a zadnja naletila i malo zasjecena felga i guma..elem skino da ne bi gdje ispuhalo ili tak nesh.
sad back to 16" dok ne dodje nova :)

Isto mjesto gdje sam i ja polomio felgu, i to tuđu... :) samo mene ta dionica puta ponese... dok nema radova naravno, pa sam "malo" brže naletio na most, sreća osjetio nakon pola minuta da je guma malo ispuhala pa sam stao... felga zamijenuta novom, osiguranje :D

Uglavnom sretno kad dođe druga felga, da ih više nigdje ne budeš oštetio... ;)

pozz.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ma sha cu nije do mene,te prelaze uz bradinu sam uspjesno obisao,usporis i ides dalje,njih bar vidis,a ovo ne vidish hbga,josh sam usporio tu bio,jer radara bude tu al et.
sreca ima osiguranje
Kad se spustas niz Bradinu, i ides malo brze ugledas ti njih na vrijeme, ali je skinut asfalt sa ceste na tom dijelu i ostao je onaj neki pijesak po cesti... Klizavo kao po ledu... Nebi do Konjica zakocio...
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
eh vracam se ja neki dan iz dubrovnika i poslije mostara ono rade cestu pa oni pravci uz neretvu...i mostovi pa sastavi mosta oni zeljezni i na jednom tom sastavu ostetim zadnju felgu,udar bio pravo jak,izgleda da je zeljezo jedno bilo pod uglom od 45 stepeni...prednjom nisam udario na to samo zadnjom.
druga teorija je da je prednja guma digla to zeljezo a zadnja naletila i malo zasjecena felga i guma..elem skino da ne bi gdje ispuhalo ili tak nesh.
sad back to 16" dok ne dodje nova :)


Juce se vracao iz Baske Vode i naletio na to...kako je udarilo, kontao sam da ce mi se auto raspast, sa 90+ naletio, sreca imam jso uvijek gume balonke sa 60 profilom, pa nisam uspio felge ostetiti...ipak valja imat balonke gume hihihiih ;)
 

JD.

Član
e to ti je bosna... i to ce stajati tako raskopano do proljeca dok ne asfaltiraju :lol:
 
Član
dugo nije bilo slikica
evo par sa SR u tuzli
trtuz08dio122ey6.jpg

trtuz08dio1160df9.jpg
 
Top