Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
Super golfac svaka cast , mogu misliti kako izgleda uzivo ..jos takva masina u njemu .

a niggdje nisam vidjeo ,koliko su te izasle felge da gumama?? pozdrav
 
Član
nigdje ni ne pise
za felge i gume i cijene i sve obrati se na amer gtc nick ili volan.ba tu sam kupio
pozz i tebi,a sto se tice 330d zvijer :) vozio sam 120 i iznenadio se kako ide,a tek 3.0 :)

pozz i tebi
 
Član
Ok hvala za info, ako ne ovako posalji mi na pm koliko su tebe izasle onako informativno me zanima posto imam nekih kobminacija ,,

a 3.0 jede asfalt :icon_biggrin: zezam se malo ali stvarno je auto sila ja sam ga uzeo prije par mjeseci i prezadovoljan sam , Ipak sestak je nesto !! vozis jaceg mogu zamisliti kako golf ide , jesi li izgubio puno na perfomansama sa 19"..
 
Član
25062008942ne1.jpg

kn typhoon postavljen podavno i extra stvarka
 
Član
Mogu mislit kako to zvuci u kombinaciji sa REMUS-om imao sam priliku da cujem sam REMUS a vjerujem da je u kombinaciji sa K&N-om prava muzuka za usi!!!:lol::lol::lol:
 
Član
hmm kolega sa bijeom cetvorkom,to onaj austrijske table,nije to ta cetvorka sto sam je ja sliko,
ona je fina,jetta/bora prednja karambolka i farovi,steta samo sto je motor 1.4
bude na praoni kod mikija
 
Uhhh braco mila, stvarno se isplatilo citati svih ovih 24 str za 1h i 22 min. Nemam rijeci. Suvisno je bilo sta govoriti, osim da se navozas ako Bog da, da predjes min 1 000 000 KM bez ikakvih problema:p. Svaka cast. Samo naprijed.
 
Heh vidio sam Golfa uzivo, GOLF JE MRAKACA:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:Evo i slika (uhvacen si na djelu hihi kod Merkatora oko 19 10) Parkirao sam se 2 reda ispred tebe...Pozdrav. Svaka cast, samo naprijed (Sorry slika je malo losija jer je kisa padala pa mi se nije kislo:icon_redface:)...

DSC01130.jpg
[/i]
 
Top